Přejít na obsah

ANGEL EYES


PTiCA

Doporučené příspěvky

  • o 2 měsíce později...
  • o 4 měsíce později...

Lidicky mam problem nevim si rady co stim mam delat. Jsou to uz druha svetla . Poprve jsem si rikal jsou vadna vymenim za druhe a ejhle i tady problem a to jsou funglovky :(. Prave svetlo mi sviti skoro do pismene v. Jeste jsem stim nebyl nikde to nechat postelovat aby to svitilo spravnym smerem. 16.ledna jdu na stk s autem tak je to tam necham rovnou nastavit . Ale bojim se aby me stim nevyhodili . Poradite nekdo co stim? Mate to taky nekdo?

20170105_010501.jpg

20170105_010339.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...
  • o 4 měsíce později...

Ahojte lidi.

Chcem sa opytat na nazory na tieto svetla.

Potrebujem uz tie 13-rocne origo svetla  z vyroby na tu nasu 13 rocnu Fabiu vmenit. Uz to skoro vobec nesvieti a ani ten hnsuny zlty povlak z toho plastu nevieme dat dole. Skusali sme uz rozne lestice a aj tu srandu s bieliacou pastou so sodou a nic.

 

Takze planujem kupit nove svetla. Pozeral som na roznych CZ e-shopoch origo/prvo vyroba a jedno svetlo chcu za 2000Kc.

Potom som nasiel tieto ANgel Eyes scvetla a velmi sa mi zapacili a stalo by to 4500KC za oba.

Akurat mam otazky na Vas co ich mate :

1/ Tie kruzky sa neroztecu priapdne cital som , ze po par mesiacoch prestavaju svietit ?   Nikede na jednom SK e-shope som cital ze tam davaju silnejsie rele aby tie kruzkyneprestali svetit po par mesiacoch.

2/ Ake ziarovky do nich dat ? Par ludi mi radi dat do nich tie Osram Nigh Breaker ze su najlepsie

3/ Svieti to lepsie ako tie origo svetla ? 

4/ Tie kruzky a mozu pouzivat na denne svietenie ci musim mat zapnute aj stretavacky ?

5/ Ktoreho vyrobcu zobrat ? Videl som ze ich vyraba Tuning Tec ale aj Engel Eyes ?  A pocul som neico ze tei Tuning Tec su horsie ako tie Engel Eyes vyrobca ?

6/ Ak nebrat tieto tak ktore potom ? Zase origo/prvo vyroba ?   Sry ale an Xenony teraz nemam. Musim este menit rozvody a tlmice na tej fabii co bude stat dlasixh 11-12 tisic Kc. 

 

Dik pekne za rady.

Editováno: , autor: Jovzin
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdarec mam ty svetla uz skoro 2 rok a stale vse sviti jak ma , zadny problem s krouzkami nebyl a to snima svitim stale , nemam denni sviceni. Krouzky nelze pouzit jako denni sviceni jsou to jen obryysovky. Zarovky mam PHILIPS H7 VisionPlus, 55W a jsou super. Sviti to paradne . mam vyrobce tuning tec a na zadny problem jsem nenarazil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj

Dik pekne za info.

No mne osobne doporudili tie Osram Nighbreaker ze mam zobrat. 

Je mozne si to spravit aj sam doma ci radsej to dat niekde do servisu vymenu tych svetiel ?  

Osobne sa stale rozhodujem. Prave som docital cele 37 stranove vlakno :)

A ak dobre vidim Xenony na fabku stoaj 18 litrov kus to ako vazne ? 

To uz potom radsej zoberem origo tie normalne Skoda svetla.

Osobne by som tu nasu Fabku chcel troska skraslit s tymi Angel Eyes.  Uz tam fakt treba nove svetla. Skoda ze uz nevyrabaju normalne sklo ako kedysi na Feliciu.

TIe plastove kryty svetiel su fakt blbost a hnusne to zltne a dostavat este taky hnusny povlak co sa takzo dava dole.

 

Premyslam ze to risknem a kupim tie Agnel Eyes. 

 

@Peposu este mozes mi poslat link kde si ich kupoval ak to je mozne ?  Dik

 

 

Editováno: , autor: Jovzin
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1 hour ago, Martttin said:

NightBreaker? Tak si rovno kup dve balenia, az mas aspon na 1 rok ;)

JJ ze vraj dlho vydrzia. Aspon to mi spominal znamy , ze on ich ma este na svojeje Oktavke co uz ma teiz aspon 15 rokov a ze mu vydrzia aj rok.

Cize radsej zobrat tie Philips co pise o nich Peposu ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 6 měsíců později...

Zdravím .

 

Chtěl jsem se zeptat, jestli s tím nemá někdo zkušenost a případně mi neporadil ,co s tím.

Pořídil jsem si na Fabii 1  přední světla Angel Eyes. V pohodě jsem světla přehodil za původní , včetně motůrků naklápění. Naklápění rovněž funguje jak má.

Ale mám problém se seřízením světel . náklon nahoru a dolu funguje, lze nastatvit.

Ale štělování parabol do stran mi přijde jako nefunkční. Levé světlo mi svítí moc do proti směru  ,a to pravé mi zase svítí moc doprava do příkopu.

Nemáte s tímto někdo zkušenost , popřípadě ... měl bych tedy zkusit světla reklamovat, rozebrat a nějak nastavit apod...?

 

Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Tady se moc rad co se týče tuzingu nedozvíš. Doporučuji hnuso eyes vyhodit a vrátit původní paraboly který autu rozhodně sluší.

Engel eyes sluší jen jedinému vozu a to je bmw

Prohlašuji to delší dobu, škodovka u mě je navrhnutá dobře co se týče designu a výměna světel, mračení a jiný ksichty jí nesluší.

Něco jinýho je úprava podle továrního závoďáka.......to je jiná káva a i jiné finance....

Tak zlom vaz s engel eyes.....ale třeba na to přijdeš sám jak ty kruhy vyštělovat. 

Někdy se stává že se v tom člověk vrtá tak dlouho až zjistí že to nakonec jde.A je mi divný že by to nešlo.

Hoď sem fotky světel.pokud možno ze všech stran, výrobce, tip atd.

A hlavně vlákno engel eyes je na druhé straně v sekci exterier....

Editováno: , autor: elvis78
nalezeno asi vhodnější vlákno
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...