Přejít na obsah

ANGEL EYES


PTiCA

Doporučené příspěvky

Co je vubec zdrojem svetla pro ty krouzky? Pokud to neni normalne vymenitelna zarovka nebo LED, je to dost na prd.

Jak tak nato koukam tak me prijde ze to jsou zarivky.

Menit se to urcite neda, ale je to muj nazor uvidim co me reknou na ty reklamaci.

a kde si je koupil? Kopacek nebo X1?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co je vubec zdrojem svetla pro ty krouzky? Pokud to neni normalne vymenitelna zarovka nebo LED, je to dost na prd.

mělo by to být tohle: CCFL (Cold Cathode Fluorescent Lamp) jsou fluorescenční zdroje světla (výbojky) se studenou katodou, které s poměrně vysokou účinností přeměňují elektrickou energii na světlo. Obvykle jsou v provedení dlouhých (až několik desítek cm) a velmi tenkých (jen několik mm) skleněných nebo plastových trubic, rovných nebo tvarovaných do různých obrazců. Nejběžnější jsou sice bílé CCFL výbojky, ale na trhu lze najít i různobarevně svítící trubice, dokonce i výbojky vícebarevné. Obecně se vyznačují velkou svítivostí při dobré účinnosti, snadnou regulací jasu a malými rozměry trubic, které lze při výrobě snadno tvarovat do různých obrazců. Tím se hodí všude tam, kde je nutné něco podsvětlovat, něco osvětlovat vysokou intenzitou světla nebo vytvářet poutavé světelné efekty (podsvětlení LCD displejů a reklamních panelů, světelné efekty, optický tuning apod.).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já zatím naštěstí problém nemám, možná nějaký špatný kus..... Vyfotím to dneska jenom na mobilu a večer hodím fotky. Jinak bych řekl, že svítí zhruba stejně, ale nemám je ještě pořádně seštelovaný, zítra s tím zajedu na STK ať to je pořádně. Akorát co jsem postřeh, tak na kraji světelný plochy jde barva světla jakoby do duhova, ale to je tou čočkou a ničemu to nevadí. Co jsem koukal na ty kroužky, tak se určitě vyměnit nedají, ale mluvil jsem o tom s p. Kopáčkem, je na to 3 roky záruka, takže to nějak neřeším, ikdybych je měl za ty tři roky vzít a vyhodit... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já zatím naštěstí problém nemám, možná nějaký špatný kus..... Vyfotím to dneska jenom na mobilu a večer hodím fotky. Jinak bych řekl, že svítí zhruba stejně, ale nemám je ještě pořádně seštelovaný, zítra s tím zajedu na STK ať to je pořádně. Akorát co jsem postřeh, tak na kraji světelný plochy jde barva světla jakoby do duhova, ale to je tou čočkou a ničemu to nevadí. Co jsem koukal na ty kroužky, tak se určitě vyměnit nedají, ale mluvil jsem o tom s p. Kopáčkem, je na to 3 roky záruka, takže to nějak neřeším, ikdybych je měl za ty tři roky vzít a vyhodit... ;)

udělěj prosím taky nějakou fotku za denního světla jen se zapnutými kroužky...díky!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak pánové, teď jsem jel domů a cestou jsem to potkal naživo na nějaké červené krátké fabce. Už z dálky jsem čučel co to je. Světlo to na vozovce házelo do duhova, jako xenony škodovácké. Vypadalo to super, až z blízka jsem poznal podle kroužků, že to je fábina:) Celkový dojem = super!!! A až dám pak do nich ty H.I.Dky tak jsem zvědavej, snad jen budu mít dobré :kuk:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tie šošovky sú fakt do dúhova. Niet sa čo čudovať. ktovie aká clonka je za tou šošovkou a všetky farebné odtiene (nežiadúce) sú práve clobkou resp jej hranou spôsobené pretože svetlo pri dopade na tú hranu sa láme a vytvára kadejaké divné farby.

Očká vyzerajú fakt husto.

Inak neviem ako je tá čočka položená v porovnaní so xenonovými svetlami, ale zdá sa mi vpustená dnu a to značí že tá parabola za čočkou nebude velká.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ty světla sou nádherný... jen mě odradil ten problém s nesvítícím kroužkem :kuk:

sorry za OT, ale mám dotaz: pitrspet, kde si sehnal to lízátko pod RS nárazník? vypadá bombově.. :palec2: dííííky ;)

seat leon cupra ;)

tohle je fakt z cupry? a já myslel že vypadá jinak, no jasně, zmátly mě ty příčku uprostřed lol:doh :doh :doh díky ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...