Přejít na obsah

ANGEL EYES


PTiCA

Doporučené příspěvky

ty světla sou nádherný... jen mě odradil ten problém s nesvítícím kroužkem :kuk:

sorry za OT, ale mám dotaz: pitrspet, kde si sehnal to lízátko pod RS nárazník? vypadá bombově.. :palec2: dííííky ;)

seat leon cupra ;)

tohle je fakt z cupry? a já myslel že vypadá jinak, no jasně, zmátly mě ty příčku uprostřed lol:doh :doh :doh díky ;)

JO JO :palec2:
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tie šošovky sú fakt do dúhova. Niet sa čo čudovať. ktovie aká clonka je za tou šošovkou a všetky farebné odtiene (nežiadúce) sú práve clobkou resp jej hranou spôsobené pretože svetlo pri dopade na tú hranu sa láme a vytvára kadejaké divné farby.

Očká vyzerajú fakt husto.

Inak neviem ako je tá čočka položená v porovnaní so xenonovými svetlami, ale zdá sa mi vpustená dnu a to značí že tá parabola za čočkou nebude velká.

to neva, že tam je málo místa. H.I.D sada má úplně stejně velkou výbojku jako žárovku:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Origo xenony jsou origo xenony lol;)-_-

je pravda když se to spočítá 5000kč světla + 3000kč HID sada tj 8000kč a za 8500 - 9tis.kč se dají sehnat origo xenony třeba v anonci. Ale musím uznat že ty angel eyes nejsou vůbec špatné myslím vzhled.

mas pravdu, ale tieto su nove a v zaruke 2 roky a skus zohnat origo cierne :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechci někoho vyděsit, nebo do něčeho nutit, ale já bych řekl, že svítí líp než origo (potkávačky). Hodně tomu ale přisuzuju můj konkrétní případ, když mi kapota dost zasahovala do paraboly. Teď když tam je čočka, tak je to lepší... Co matně přemýšlím, jak to svítilo s ''normální'' kapotou, tak stejně mi to světlo příjde teď stejně příjemnější na oči... ;)

U dálkových už si nejsem tak jistej, jestli jsou lepší, tady bych řek, že šla svítivost nepatrně dolu. Přecijenom ta parabola je menší...

A souhlasím s P2M, že ty ''parabolky'' mezi kroužkem a krytem světla být nemusely, ale jsou tam, tak co se dá dělat.

Ke xenonům bych řek, že radši než origo a ještě víc radši, než prát HID do paraboly koupím tyhle světla, kde je čočka na potkávačku a dám HID sem.

A všeobecně, protože nestíhám odepisovat na všechny PM (čímž se omlouvám) můžu říct, že zatím (ťuk ťuk) jsem se světlama spokojenej (nemám je ještě ani týden) a kupoval jsem je od p. Kopáčka. Myslím si ale, že rozdíl mezi světlama od X1 a od Kopáčka není, že výrobce je stejný.

Další dotazy? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechci někoho vyděsit, nebo do něčeho nutit, ale já bych řekl, že svítí líp než origo (potkávačky). Hodně tomu ale přisuzuju můj konkrétní případ, když mi kapota dost zasahovala do paraboly. Teď když tam je čočka, tak je to lepší... Co matně přemýšlím, jak to svítilo s ''normální'' kapotou, tak stejně mi to světlo příjde teď stejně příjemnější na oči... ;)

U dálkových už si nejsem tak jistej, jestli jsou lepší, tady bych řek, že šla svítivost nepatrně dolu. Přecijenom ta parabola je menší...

A souhlasím s P2M, že ty ''parabolky'' mezi kroužkem a krytem světla být nemusely, ale jsou tam, tak co se dá dělat.

Ke xenonům bych řek, že radši než origo a ještě víc radši, než prát HID do paraboly koupím tyhle světla, kde je čočka na potkávačku a dám HID sem.

A všeobecně, protože nestíhám odepisovat na všechny PM (čímž se omlouvám) můžu říct, že zatím (ťuk ťuk) jsem se světlama spokojenej (nemám je ještě ani týden) a kupoval jsem je od p. Kopáčka. Myslím si ale, že rozdíl mezi světlama od X1 a od Kopáčka není, že výrobce je stejný.

Další dotazy? :)

diky za tvoju vycerpavajucu odpoved -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co je vubec zdrojem svetla pro ty krouzky? Pokud to neni normalne vymenitelna zarovka nebo LED, je to dost na prd.

Jak tak nato koukam tak me prijde ze to jsou zarivky.

Menit se to urcite neda, ale je to muj nazor uvidim co me reknou na ty reklamaci.

a kde si je koupil? Kopacek nebo X1?

Kopecek, dneska sem snim mluvil a sem pry jedinej kdo ma nejakej problem snema.

Docela by me zajimalo jak sly ostatnim co je tady ukazujou naladit, aby jim nesvitily moc nahoru atd. zvazuju jestly si mam vzit prachy nebo jiny.

Editováno: , autor: fofa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem světla taky otestoval za tmy a opravdu svítí dobře i vzhledově to světlo je o něčem jiným ale zjistil jsem, že se světla trochu mlží :aggressive: tak to skusím odstranit. Jinak zatím bez závad.

to mi říkal kámoš, že měl problém s mlžením světel, tak to chtěl reklamovat a oni mu řekli, že asi nečetl návod, že tam je napsaný, že se mají před použitím ty světla obtáhnout silikonem, aby líp těsnily... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem světla taky otestoval za tmy a opravdu svítí dobře i vzhledově to světlo je o něčem jiným ale zjistil jsem, že se světla trochu mlží :aggressive: tak to skusím odstranit. Jinak zatím bez závad.

to mi říkal kámoš, že měl problém s mlžením světel, tak to chtěl reklamovat a oni mu řekli, že asi nečetl návod, že tam je napsaný, že se mají před použitím ty světla obtáhnout silikonem, aby líp těsnily... ;)

Tak to je docela hustý ne...????Takže jako takovej polotovar...dodělej si doma...dost trapný.. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem světla taky otestoval za tmy a opravdu svítí dobře i vzhledově to světlo je o něčem jiným ale zjistil jsem, že se světla trochu mlží :aggressive: tak to skusím odstranit. Jinak zatím bez závad.

to mi říkal kámoš, že měl problém s mlžením světel, tak to chtěl reklamovat a oni mu řekli, že asi nečetl návod, že tam je napsaný, že se mají před použitím ty světla obtáhnout silikonem, aby líp těsnily... ;)

Tak to je docela hustý ne...????Takže jako takovej polotovar...dodělej si doma...dost trapný.. :)

přesně tak - DoDo... ten návod mi teda neukazoval, ale je fakt, že když si jinej kámoš kupoval Angel Eyes na Peugeota 306, tak tam měl taky napsaný, že se to má utěsnit silikonem lol co si o tom pak máš myslet žejo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem světla taky otestoval za tmy a opravdu svítí dobře i vzhledově to světlo je o něčem jiným ale zjistil jsem, že se světla trochu mlží :aggressive: tak to skusím odstranit. Jinak zatím bez závad.

to mi říkal kámoš, že měl problém s mlžením světel, tak to chtěl reklamovat a oni mu řekli, že asi nečetl návod, že tam je napsaný, že se mají před použitím ty světla obtáhnout silikonem, aby líp těsnily... ;)

Tak to je docela hustý ne...????Takže jako takovej polotovar...dodělej si doma...dost trapný.. :)

přesně tak - DoDo... ten návod mi teda neukazoval, ale je fakt, že když si jinej kámoš kupoval Angel Eyes na Peugeota 306, tak tam měl taky napsaný, že se to má utěsnit silikonem lol co si o tom pak máš myslet žejo...

Jediný co tak že jsou hezký disignově....plácat na nové světla silikon... :doh to je HI_TECH.. :)

cena se taky vyšplhá dost vysoko,když tam chceš pak dát xeny a kor když by někdo dal i do dálek...

zlatý origo lampy... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

najmis: jenže origo xeny nejsou tak designově hezký no... ikdyž bych věděl o malým vylepšení origo xenonů, jak by se mi líbily ;) když do těch Angelů chceš dát Xeny, tak seš zhruba na ceně origo xenů (pokud se daj ještě za nějakejch 8-9 tisíc sehnat) a pokud je za ty prachy vůbec seženeš žejo... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...