Přejít na obsah

ANGEL EYES


PTiCA

Doporučené příspěvky

Psal mne jeden majitel stribrnych Angel Eyes, ze se mu take rosi, jeho kamarad mel stejny problem (pouze ma jiny typ auta) a po nejakem case se svetla rosit prestala a jsou ok, tudiz by to chtelo parkrat vyzkouset, zdali se problem bude opakovat a pak ho teprve resit.

A uz vim, jak vypadaji svetla ve stribrnem provedeni na tmavem aute :) Vypadaji pekne :)

Doplnuji fota snad uz brzy noveho clena fora (samozrejme s jeho souhlasem) :):palec2:

jj s tím jsem si včera vyměnoval poznatky na světla ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jsem dneska koukal na světla když slezl sníh s fábky a světla jsou uplně suchá,nezamlžená :)

mno tak to je dobře, teď aby se nemlžily, když dáš auto do garáže a vyjedeš... :palec2:

to nehrozí,do garáže nezajedu ;)

Tak prosím hlásit každý aktuální stav :) Jsem zas nějak na pochybách zda do světel jít, nebo ne :( Když tady čtu vaše zkušenosti. Docela mě děsí, že by se po namontování měli ještě nějak těsnit...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hura uz su konecne doma, blba slovenska ups, ani adresu nevedia opisat z ceskeho ppl.

napisali namiesto mojho mena, meno neviem koho a este aj ulicu skomolili :aggressive: chvalabohu ze ze mi to doslo ;)

teraz moje poznatky: kvalita materialu zodpoveda krajine povodu - taiwan, cize nic moc ale lepsie ako cina,

a co sa tyka rosenia, tak sa nemusite bat, rosit sa mozu, bo maju 5 vetracich otvorov, vid foto c.3 (take gumicky v tvare U)

PS uz len niekoho najst kto ma vyhrievanu garaz a mi to namontuje :help:

EDIT: rosit = mlzit

p1020009se4.th.jpg p1020011fo0.th.jpg p1020010hs5.th.jpg p1020014kh4.th.jpg

Editováno: , autor: domino666
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jsem dneska koukal na světla když slezl sníh s fábky a světla jsou uplně suchá,nezamlžená :)

mno tak to je dobře, teď aby se nemlžily, když dáš auto do garáže a vyjedeš... :palec2:

to nehrozí,do garáže nezajedu ;)

Tak prosím hlásit každý aktuální stav :) Jsem zas nějak na pochybách zda do světel jít, nebo ne :( Když tady čtu vaše zkušenosti. Docela mě děsí, že by se po namontování měli ještě nějak těsnit...

Bejt tebou tak počkám , mlží se i po přetěsnění.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jsem dneska koukal na světla když slezl sníh s fábky a světla jsou uplně suchá,nezamlžená :)

mno tak to je dobře, teď aby se nemlžily, když dáš auto do garáže a vyjedeš... :palec2:

to nehrozí,do garáže nezajedu ;)

Tak prosím hlásit každý aktuální stav :) Jsem zas nějak na pochybách zda do světel jít, nebo ne :( Když tady čtu vaše zkušenosti. Docela mě děsí, že by se po namontování měli ještě nějak těsnit...

Bejt tebou tak počkám , mlží se i po přetěsnění.

k tomu mlžení-u první várky byla jakási "chyba", která bude u várky ted v listopadu již v pořádku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hura uz su konecne doma, blba slovenska ups, ani adresu nevedia opisat z ceskeho ppl.

napisali namiesto mojho mena, meno neviem koho a este aj ulicu skomolili :aggressive: chvalabohu ze ze mi to doslo ;)

teraz moje poznatky: kvalita materialu zodpoveda krajine povodu - taiwan, cize nic moc ale lepsie ako cina,

a co sa tyka rosenia, tak sa nemusite bat, rosit sa mozu, bo maju 5 vetracich otvorov, vid foto c.3 (take gumicky v tvare U)

PS uz len niekoho najst kto ma vyhrievanu garaz a mi to namontuje :help:

[

Koľko Ťa to vyšlo aj s poštovným na Slovensko? A od koho si to objednával? X1/Kopacek ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hura uz su konecne doma, blba slovenska ups, ani adresu nevedia opisat z ceskeho ppl.

napisali namiesto mojho mena, meno neviem koho a este aj ulicu skomolili :aggressive: chvalabohu ze ze mi to doslo ;)

teraz moje poznatky: kvalita materialu zodpoveda krajine povodu - taiwan, cize nic moc ale lepsie ako cina,

a co sa tyka rosenia, tak sa nemusite bat, rosit sa mozu, bo maju 5 vetracich otvorov, vid foto c.3 (take gumicky v tvare U)

PS uz len niekoho najst kto ma vyhrievanu garaz a mi to namontuje :help:

[

Koľko Ťa to vyšlo aj s poštovným na Slovensko? A od koho si to objednával? X1/Kopacek ?

já na slovensko zasílám za cenu poštovnýho, tj 280,-kč

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

k tomu mlžení-u první várky byla jakási "chyba", která bude u várky ted v listopadu již v pořádku.

No tak uvidíme. Doufejme že to nějak vychytají. Mě bylo řečeno, že když má světlo čočku je tam menší teplo tež u klasické žárovky. A tedy když vyjede auto z garáže do zimy, muže se to stát.

No je to každopádně zvláštní. Uvidíme co další várka, snad ty chyby vychytají. Zatim připisujte zkušenosti... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no tak som nevydrzal a uz su tam :p

vyzera to brutalne, v skutocnosti je to este lepsie jak na foto ;)

svietia brutalne, ale chcelo by to xenony, tie halogen ziarovky (dal som tam 4300k) svietia oproti kruzkom na zlto :disgust:

len jedna vec ma serie, neisli mi dobre nastavit tie svetla, aj na 3-jke svietia dost hore, musim to este nejako poriesit kol119

este foto z instalacie (sorry za kvalitu fotak som nehal doma, takze len mobil)

dsc00498hz0.th.jpg dsc00499zw7.th.jpg dsc00501gh9.th.jpg dsc00505ow3.th.jpg dsc00504xf6.th.jpg

Editováno: , autor: domino666
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no tak som nevydrzal a uz su tam :p

vyzera to brutalne, v skutocnosti je to este lepsie jak na foto ;)

svietia brutalne, ale chcelo by to xenony, tie halogen ziarovky (dal som tam 4300k) svietia oproti kruzkom na zlto :disgust:

len jedna vec ma serie, neisli mi dobre nastavit tie svetla, aj na 3-jke svietia dost hore, musim to este nejako poriesit kol119

este foto z instalacie (sorry za kvalitu fotak som nehal doma, takze len mobil)

dsc00498hz0.th.jpg dsc00499zw7.th.jpg dsc00501gh9.th.jpg dsc00505ow3.th.jpg dsc00504xf6.th.jpg

Koukám že sis dal práci a sundal i nárazák...světla jdou ven i bez demontáže ne...? ;)

S tím seřízením....na předchozích fotkách sem si všiml na 4. fotce že se parabola dálkovek dotýkala spodku těla lampy...takže už asi nemá kam jít...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koukám že sis dal práci a sundal i nárazák...světla jdou ven i bez demontáže ne...? ;)

S tím seřízením....na předchozích fotkách sem si všiml na 4. fotce že se parabola dálkovek dotýkala spodku těla lampy...takže už asi nemá kam jít...

je tam blby pristup k tym svetlam, tak som to spravil podla DP a tam odporucaju dat naraznik dolu a keby mi nejaky srobik spadol tak by som ho musel dat aj tak dolu, bo mam plny kryt pod motorom.

naklon svetiel funguje, takze svetla by sa mali dat aj nastavit. podarilo sa mi vybit baterku, takze pokracovanie zajtra ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

co sa tyka rosenia, tak sa nemusite bat, rosit sa mozu, bo maju 5 vetracich otvorov, vid foto c.3 (take gumicky v tvare U)

Pokud jsou to jen tyto otvory (a žádné jiné), co by se stalo, kdyby se místo těch U gumiček dali nějaké kloboučky, nebo se to utěsnilo?

Nejsou tam i ty otvory zároveň qůli vyrovnávání tlaku?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...