Přejít na obsah

Demontáž středových výdechů Fabia II


Maxim7725

Doporučené příspěvky

  • o 1 měsíc později...

no mne to teda bohuzial nepomohlo, ja som toto nasiel aj v anglictine nez som to nasiel na tomto fore a akosi to nechapem. To fakt nato potrebujem specialne nastroje?

Lebo napriklad to co sa pise o demontazi bocnych ofukov je podla mna blbost, ja som tam nemusel nic pchat medzi tie lamelky.

Normalne som ten plast, ktory licuje s palubovkou podobral zo spodnej strany nechtami-vysunul som tuto spodnu cast kolko to pustilo, potom som podobral nechtami vrchnu a komplet vyduch vysiel von-robota na 15 sekund? Ked som vsak skusil rovnaky postup na stredovych ofukoch, tak to nejde. ten cely panel tam nejako napevno drzi-nema nahodou nejake "zacvakavacky" ako je to na octavii? lebo v navode na octaviu je znazornenych 5 miest, ktore treba nejakym plastom alebo srobovakom podobrat a malo by to ist.

V tomto navode na demontaz je zobrazene, ze nieco treba odistit priamo pri lamelach tych ofukov na 8 miestach? neda sa to odistit priamo niekde na tom plaste ktory licuje s palubovkou?

 

BTW:prikladam aj foto: červene šipky su ako to vyzera podla navodu, modre sipky su ako som to robil na bocnych ofukoch a myslel som, ze tak pojde aj stredny

Inked20180503_165352_LI.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zaobiram  se teď tím samým. I když jsem si tam svítil, našel jsem cosik v horní části... Ve spodní  ani za boha nevím kam bych ty speciální dloubatka vrazil.

Připojuji se taky s dotazem, jak to normální  cestou dostat ven.?

Sadu bone tools mám na různé to dloubanicko.

 

Díky 

Editováno: , autor: Petr Slezak
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...