Přejít na obsah

Zadní levá lampa neustále problikává O3/RS


pavelrs3

Doporučené příspěvky

Zdravím, 

 

 dnes při cestě domu se mi rozsvítíla kontrolka pro kontrolu zadních světel vzadu, nějak takhle to psalo a ukazuje to i obrazovka. 

Když jsem obešel auto, nenašel jsem nikde problém, až jsem si všiml, že levé zadní světlo ( obrysovky zapnuté) problikává, na milisekundu vždy zhasne  a hned se rozsvítí a takto pořád dokola. Při vyputých světlech se nic neděje, brzdové jde asi normálně. 

Usoudil jsem, že to žárovkou nebude, ale čim tomůže byt u 2 roky starého auto? RS TDi 135 kW r.v. 2016.

 

Díky za radu. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zvláštní.. Ale nejspíš to bude ta výkonová ledka ve světle.. chce to eventuálně proměřit přívod zda je vše ok.. A pokud bude.. bude ko ta ledka ve světle.. :/

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

u RS verze je led panel komplet.. Pokud ti problikává obrysovka.. znamená to.. že řešení je výměna celého světla :/ (a nebo někdo šikovnej kdo to umí opravit.. ale to nevím..) Jinak je tam jen žárovka na blinkr a zpátečku pokud si dobře pamatuju vše ostatní je řešeno ledkama.

 

edit: tak kecám, jsou tam 3 žárovky.. 
viz demontážní návod: 

 

Editováno: , autor: Ulipek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Začalo to úplně z ničeho nic. Auto je v záruce do 2020, ale otázka je pokud je to ten led panel jak řikáš, jestli se na toto vztahuje záruka vůbec, či není pouze 24 měsíců, autu je o výroby momentálně 30 měsíců. 

Zítra ráno stihnu ještě škodu, tak se tam zastavim a snad budou vědět, ikdyž oni a jejich obecná znalost nevím nevim.. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud je v záruce auto.. Není co řešit. :) Reklamace a výměna půjde na Škodovku.. pokud se neukáže cizí zavinění. :) 

 

Ps. ideální bude, když si to blikání natočíš a následně ukážeš garančnímu technikovi :) 

 

Editováno: , autor: Ulipek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to jednodušší, právě jsem tam byl. Jen jsem chtěl vědět dopředu co to může být, nedalo mi to spát prostě. Závada je na konektoru ke světlu, byl zrezlej, někudy tam tekla voda, světlo momentálně nesvítí už vůbec. Bude to řešeno v rámci záruky. Jen mi vrtá hlavou, jak muže dvouletýmu autu odejít schovaný konektor z důvody zatejkání. Konektor je naprosto schovaný, ale to asi každý ví. Co mě čeká asi tak za 4 roky by mě zajímalo. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...