Přejít na obsah

Kontrolka centrálního zamykání na dveřích


asmolikova

Doporučené příspěvky

  • o 2 roky později...

Ahoj. Mě to zas dělá následující věc- Normálně když zamknu auto na dálku, tak zabliká rychle a potom začne klasicky blikat po tak 2 vteřinách tak jak to dělalo od novýho auta už 7 let. Doteď je to dobrý.

Ale když k autu přijdu druhej den, tak je auto sice zamčený, ale červená kontrolka v rohu plastový výplně dveří řidiče nebliká.

Tak auto jen z dálky odemknu a počkám až se zas po 30 vteřinách nečinnosti a neotevřených dveřích zas samo zamkne-opět stejná situace-normálně bliká-co sem koukal i hodinu a půl po zamčení, ale druhej den zas nebliká...

.

Už jsem se vrtal ve dveřích kvůli reproduktorům, ale poté jsem při vracení výplně dveří vždy pečlivě zkontroloval jestli neni nějakej kabel zlámanej, jestli jsou všechny konektory ve dveřích řádně připojený a jestli při usazení výplně dveří neni někde nějakej kabel nějak skříplej.

Mimoto ty reproduktory jsem dělal už před dvěma lety. Ta kontrolka blbne tak týden.

.

Auto neni bouraný a žádnej zásah do elektroinstalace jsem neprováděl.

Jen jsem byl párkrát v neautorizovaným servisu vynulovat servisní intervaly a výměnu LL oleje.

.

A jednou se mi při seřizování geometrie připojil na diagnostiku když hledal na ose volantu nulový bod polohy ESP kvůli přímému směru jízdy.

To taky ale dělal známej mistr na učňáku kterej spolupracuje se Škodovkou na diagnostice jakou mu škodovka schválila.

.

Tak jsem z toho jelen.

 

Editováno: , autor: Mr.Pavka
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...