Přejít na obsah

Stěrače


9300

Doporučené příspěvky

  • o 2 měsíce později...

Klucí, měním jen gumičky a spokojenost nadevše. Gumičky dávám origo od VW číslo 1K0 955 429 B. Kdybych měnil celé stěrače asi bych přišel na mizinu. Na stěrače jsem děsný puntíčkář. 

 

Pozn. U některých stěračů z prvovýroby nejdou gumičky vyměnit. Ale stačí jednou vyměnit stěrače za origo škodovácké a tam už je výměna při troše šikovnosti bezproblémová. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Zdravim,

poradite prosim rozmery steracu Bosch? Jestli vzit 600 + 450 MM nebo 600 + 475 MM - u obou uvedena kompatibilita s O3 combi, tak nevim, je to jedno? 

https://www.auto-doplnky.com/sterace-bosch-skoda-octavia-iii-2013-600-475-mm-sada-2-ks-aerotwin-a620s-3397007620-p33627

https://www.auto-doplnky.com/sterace-bosch-skoda-octavia-iii-od-roku-2012-600-450-mm-aerotwin-a419s-3397014419

(O3 combi, 2016)

Editováno: , autor: kavs
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Ahojte. Rad by som sa podelil o svoju skúsenosť. Už dlhšie pozorujem že keď pustím   stierače cez cyklovač tak idú v pohode.  Ale keď ich zapnem na jednorázový cyklus teda, páčku dám do dolnej polohy, vtedy začne skákať stierač vodiča. Je to normálne? Toto pozorujem už dlhšie. Nerozumiem tomu. Najprv skúsim vymeniť ramienka. Potom uvidím.

Ahojte

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...
před 6 hodinami, stafa napsal:

Žeby to bolo fakt závislé na vonkajšej teplote? Ako, istú logiku by to malo... 

A kódoval si sám, alebo ti niekto?

Nemá to souvislost s teplotou. Mně to funguje i při -5C, které jsme měli ráno.  
 

Zkusím se na tu funkčnost při různých teplotách zaměřit. 
 

Jinak osobně to mám nakódováno skrze CarScanner a OBDII adaptér. Funguje to i na zadní stěrač. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím jak to mám u O3, ale co bych za to dal u služebního (mercedes), kdyby to šlo někdy vypnout.

Včera D11 Praha-Hradec a zpět -břečka sůl. Ostříknu okno, dobrý, za 3 vteřiny to samo setře a okno komplet bílý od toho bordelu co tam stihl nalítat. Myslel jsem, že to někde hodím ze skály...

 

Tak třeba jsou ve škodovce chytrý a v nějakých podmínkách to nefunguje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...