Přejít na obsah

Výfuk 1.6 77kw


Mipal

Doporučené příspěvky

Hledal jsem topic ale nenašel, kdyby náhodou někde bylo, prosím o přesunutí... 

 

Při geometrii jsem zjistil, že kolem středního dílu výfuku jsou černé saze, už to má za sebou. Poohlížím se po novém a nevím po čem sáhnout ceny jsou různé od 400 Kč (polsko) až po 2500 Kč. 

Bosal, Tyll, Polmostrow, Walker, MTS...,

Hlavní pro mě je ať není větší hlučnost. Máte nějaký tip po čem šáhnout, něco co už na autě máte alespoň 3 roky?

 

Příští rok, před STK budu muset řešit i přední část - svody včetně katalyzátoru, a tam už je to cenově celkem dost drahé 8-12 tis - vyplatí se koupit z vrakáče?  Kat byl vyjmut protože se prý ucpal krátkými trasami a odešel kvůli tomu motor. Do nového jej proto nechtěli dát, ale zase svítí kontrolka motoru ale emise to neprojde díky kontrolce :-( 

 

schéma výfuk roomster 1.6 77kw.gif

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Možno ti pomôže test  vyfuky-tyll-test.pdf... na octaviu som otcovi dával tyll - stredný a zadný diel a zatiaľ v pohode....akurát je zvonku trochu hrdzavý...má cca 4 roky.....pred cca 6 rokmi som z dôvodu časovej tiesne dal na fabiu starline ( iný som v meste narýchlo nezohnal a auto muselo byť večer pojazdné) a ten je vizuálne v lepšom stave ako tyll ale zdal sa mi trochu hlučnejší...

Editováno: , autor: barlang
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moje zkušenost,nevyhazovat peníze za Tyll nebo Bosal.Ty výfuky nemají s tím co se montuje do prvovýroby nic společnýho,vydrží to tři nebo čtyři roky.Na doporučení jsem zkusil Polmostrow,což je celkem kvalitní polský výrobce a poměr cena/kvalita je naprosto supr.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...