Přejít na obsah

Vymena anteny


chobott

Doporučené příspěvky

  • o 1 měsíc později...

Moji anténu si také někdo vypůjčil na "čarodějnice". Na stejný šroub jsem hrál už druhý den, navléknul jsem na to černou buzirku. Jinak náhradní prut jsem objednal na ebay, funguje to ok. Ty antény se teď asi půjčují ve velkým, u nás po městě jsem zahlédl asi 4 další FIII s neoriginální anténou, dokonce i predváděčky u autosalonu jsou bez.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Musím se podělit o zajímavé rozuzlení  příběhu.Ve středu sem se byl zeptat u AS kolik stojí origo anténa (849 Kč) a dostali sme se k tomu jaký je rozdíl mezi tou na FM/AM a tou která umí i DAB, a jediný je v závitu AM/FM má M5 a s DAB má M6 viz. obrázek. Tak sem měl radost že tam s největší pravděpodobností zloději nebude pasovat. A měl sem pravdu dneska ráno přijdu k autu a anténa leží vedle auta :D krásně čistá a bez škrábance. 

anténa.PNG

Editováno: , autor: Galileo2209
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...