Přejít na obsah

1.3mpi 40kw škrtící klapka a startér


drino1337

Doporučené příspěvky

Ahoj,lidi potřebuji poradit.nevím si totiž už rady!mám 2 problémy.První je že když jedu a  při jízdě vyřadím kvalt a mam neutrál tak mi blíká kontrolka baterky a už se mi stalo že to i chcíplo.Druhý je že když startuju tak otočím klíčkem chce to naskočit ale jakkdyby se to sekne a nic,napodruhé skoro vždy už nastartuji.Prosím vás poradte mi co stím :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Ahoj, s tým prvým, vyčisti škrtiacu klapku sprejom na rozpúšťanie karbónu a potom treba ísť na diagnostiku nastaviť voľnobežné otáčky. S druhým problémom, ak tomu dobre rozumiem , ak sa ti zasekne štartér, tak pravdepodobne bude problém niekde tam , treba prekontrolovať káble k štartéru(napájanie z batérie a kontakt z kľúča) , samotný štartér(uhlíky, cievka), ukostrenie a podobne, prípadne, ale to sa mi zdá ako nepravdepodobné uvoľnené kontakty na batérií alebo zlá batéria, neviem to takto od stola určiť. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...