Přejít na obsah

Octavia 3 RS tlačítko a zvuk


jtfcobra

Doporučené příspěvky

Našel jsem na netu neorigo řešení, kde se přidá do míst druhého výfuku jaký "plechový balon" s výfukovou koncovkou a zvuk si lze doladit i přes appku v telefonu, jenže za to chtěli 35tis. Otázka je kolik by vyšlo dodělání origo sound generátoru, netuším na kolik ta sranda vyjde

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Maxhaust  - tak to je paráda, s 1.8TSI to má výbornej zvuk :D Umějí to spřáhnout s jízdními profily u koncernových aut, tak jako u BMW ? Nebo jen přes tu smartphone aplikaci? To by se mě líbilo :kol-47:

Editováno: , autor: omicron
doplněn model úpravy, aby bylo zřejmé o čem píši...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja nikde netvrdil, ze to je uvnitr auta ani ze to je original Skoda.

Reagoval jsem na konkretni dotaz na “balon”. 

Davat si vibracni predni sklo navic bez moznosti to vypinat a zapinat mi prijde divne, navic kdyz z venku je to porad traktor a zvukovy projev vibracniho predniho skla mi prisel strasne umely.

Tento balon je jina liga, ba primo jinej sport. 

 

Omicron ja to mam udelany na profily, ale jak to maj jini vyrobci pouzivajici stejny “balon” nevim. 

Skoda Octavia 2013-now.pdf

Editováno: , autor: Strabag
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten vibrator je kram, mam to v benzinaku a musel jsem to trosku hardwarove odtlumit na snesitelnou uroven. Jde to samozrejme poladit pres VCDS. Ovsem co me trapi vic je tlacitko volby jizdniho profillu, ktere ze zacatku vyroby nebylo oznacene jako VRS, ale jen jako Mode. Nemel by nekdo cislo dilu? Predpokladam, ze zakladatel tohoto vlakna by ho taky uvital pokud se rozhodne si tam ten vibrator nainstalovat.:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 roky později...

Nazdar chlapy, mam O3 RS TDI 2015, chcem si dorobit DMS/ VRS mode,

1. ten zvuk pri tdi ide z reprakov alebo ako pri benzinovych je aj tam rezonator?

2. staci mi ta spodna lista tlacidiel aj s tlacidlom VRS mode a natiahnut kable do jednotky a samozrejme nakodovat? Rozjazd do kopca mam

Dakujem za odpovede

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...