Přejít na obsah

Dodělání automatického zapnutí/vypnutí světel


djtwenty

Doporučené příspěvky

Mám dotaz. Dodělával už někdo automatická světla na OIII? Nemyslím denní svícení, ale CH/LH. Nikde jsem to tu nenašel...

Jedná se mi o to, jestli stačí jen vyměnit vypínač světel a dokódovat funkci, nebo je potřeba dodělat ještě něco dalšího. Dešťový sensor auto má, ale nemá samozatmavovací zrcátko.

Informaci o světle nebo tmě ale bere auto předpokládám z dešťáku.

U Golfa 5 jsem to dodělával sám a tam stačilo vyměnit jen ovladač světel a pak teda ještě jednotku centrální elektriky + dokódovat.

Neví někdo jak je to u OIII? A pokud se dotahuje nějaký kabel, měl by případně někdo schéma?

Předem díky moc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Auto mám pár dní, takže jsem to ještě nezkoušel, ale možná máš pravdu. Ta kaplička pro sensor tam je, ale když se dívám přes sklo z venku, čidla nevidím..

Nicméně k dodělání by mi mělo stačit čidlo, nejspíš teda i svazek, vypínač a optimálně rovnou i zatmavovací zrcátko.

Dodělával tohle někdo?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Předpokládám že to bude stejné jako u Fabie, ta má "kapličku" pod zrcátkem s automatickou klimou a je tam čidlo vlhkosti. Dodělat auto stěrače a světla pak obnáší výměnu tohoto senzoru za verzi s dešťovým a světelným a u OIII ještě výměna ovladače světel. Pak už by to mělo stačit dokódovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
  • o 2 roky později...

Nemůžu to najít v tolika informacích - prosím o kódování senzoru pro automatické zapnutí a vypnutí světel. Děkuji.

 

Nakonec jsem našel (věděl jsem, že to tu někde je) od samotného ferda25: “Poloha Auto se aktivuje: jednotka na adrese 09 -> dlouhé kódování -> v bytu 7 zaškrtnu bit 5 a dám nakódovat”. ??

Editováno: , autor: Zdenek Pastorek
Edit
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...