Přejít na obsah

Dodatečná montáž zadní kamery ?


Zicar

Doporučené příspěvky

Videočip pro kameru mají Swingy 871D a 869D. Ten 869D má i příjem DAB. Zkusit ebay, allegro... Na bazoši je inzerát na 869D (PH car). Ten nedoporučuji. Měl jsem jej koupený a musel jsem ho s obtížemi  vrátit, nefungoval jak by měl. Nebo výměna za Bolero či Amundsen (i zde ne všechny podporu kamery mají), ale tam je jednotka infotaimentu v kastliku před spolujezdcem narodíl od Swinga, který jí má za displejem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, po osazení rádia do vozu musí právě naběhnout ochrana komponent, kterou ti odstraní pak v autorizáku a rádio je pak plnohodnotně přiřazenok VIN tvého auta. To je jediný správný postup. Ten Swing 869D z bazoše je rekněme nějak hacknutý a nejde právě plnohodnotně přiřadit k tvému vozu po jeho instalaci a nebude plnohodnotně fungovat. Koukl jsem na ebay, tam nějaké 871D jsou za až podezřele zajímavé peníze, ale vůbec neručím, co to v reálu je. 

https://www.ebay.com/sch/i.html?_nkw=5ja035871d+&_trksid=p2380057.m4084.l1313

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Amundsen (F3/Rapid) a Columbus (od O3 vyssie) podporuju kameru stale. Bolero (je jedno ktory model) je zavisle na presnom ciselnom oznaceni, podobne ako Swing/Swing+ (tiez napriec modelmi). tiez som mal v O3 Amundsen a kamera ide, pisalo mi uz niekolko ludi ohladom Bolero (hlavne F3) a nejde to na kazdom

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...