Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Shaarky

Zavírání dveří

Doporučené příspěvky

Dnes jsem byl opět po nějaké době v servisu, zkoušel jsem si jen tak zavírání dveří na SuperBu a byl jsem překvapen, že v salónu jdou dveře absolutně krásně zavřít, zatím co u mého SuperBu musím s dveřmi "bouchnout" - od novoty s tím, že prakticky po roce se to moc nezlepšilo. Myslíte, že to bude jen otázka nastavení zámku dveří nebo to mám nechat raději na servisu ? Bohužel to takto bylo od novoty, ale nově tam mám samozřejmě již pár "vychytávek" - viz. - neměnilo se třeba něco v MR2018 ohledně dvěří ? Myslím, že v salónu to nebyl ani L&K.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
    Sdílet na ostatní stránky

No hlavně v salónu bývá otevřené okénko (minimálně jedno), což zavírají dveří ulehčí asi tak o 300%, protože stlačený vzduch má kudy uniknout z interiéru. Můžeš to zkusit taky, jak to půjde lehce - vč. kufru. Jinak zámky seřizují v servisu. Mi to dělali taky, ale z jiného důvodu (ťukání z pravé zadní strany - načež to tím nebylo). 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Díky, jinak v tomto případě byly okna zavřené...opravdu jakoby to bylo zcela jiné auto.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

mozna to sem nepatri,ale kdyz zavirate el. zadni pate dvere vrzou vam taky ty pisty nebo to mate uplne potichu?

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Reklamuj to co nejdřív, pokud máš auto v záruce. Mění se obě a stojí to raketu.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

můžeš udělat nahrávku? mě u jednoho trochu vržou a u druhého ne a nevím, kde je hranice :-) resp. kdybych měl jenom to vrzající, asi bych si toho ani nevšiml, není to nějak intenzivní

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Vržou a hodně. Budu muset reklamovat. Při prvním pokusu se servis tvářil, že je to normální.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Nesmí vrzat. U starého Superba2 ty vzpěry odcházely na koncových polohách, ale nikdy jsem neslyšel tak hrozné zvuky, jako slyším u Superba3 co má 4 roky. Dle mého názoru, tam není olej a bude to vidět i na těch plastech, že budou od oleje. To bych zkusil reklamovat, že jsou vzpěry od oleje a zvuk je jen následek.  

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Myslím, že olej mi z nich neteče. Jsou suché a vždy jsem měl pocit, že jim tam právě něco jako olej chybí. Vržou, jak kdyby to šlo na sucho. No, řeknu správci vozového parku, že to má vyreklamovat a nenechat se oblbnout.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Mohu vám říci, že u svého ~1,5 (12/2016) roku starého SuperB III Combi nic takového neslyším....zatím.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
    V 7. 8. 2018 na 19:22, Plzeňáček napsal:

já jsem na tom takhle:

IMG_7402.MOV

byl si s tim uz v servise? 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Dneska, prý je to na výměnu, ale klasicky chtějí mít auto alespoň dva dny u sebe...

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

To "drnceni" mam uplne stejne jako vy. Minuly tyden to bylo v servise - zkouseli to cele rozdelat a promazat, ale sami museli uznat, ze to skoro vubec nepomohlo. Nicmene na vymenu celych pistu se zatim netvarili - pravdepodobne proto, ze jeden stoji 10 520,- Kc.

Auto uz mam pres 3 roky, nicmene mam prodlouzenou zaruku na 5 let. Vam to teda nakonec vymenili v pohode?

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Uprimne to druhe video mi prijde daleko lepsi, protoze tam slysim akorat slabsi piskani, ale zadne drnceni. A me teda nejvic vadi to drnceni, protoze to zni jako kdyby to melo kazdou chvili prestat fungovat uplne a to je to, ceho se bojim nejvic - ze mi vyprsi zaruka a pak budu davat 20kkc jenom za to, abych vubec otevrel kufr :)

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se