Přejít na obsah

ŠKODA Předplacený Servis


Schrapnel

Doporučené příspěvky

Ahoj, ŠkoFin mi k financovaniu ponúka ako bonus Škoda Předplacený servis na 5let/100000 km.

Keďže najazdím celkom dosť, mám možnosť rozšíriť interval na 5let/150000km za cca 16000 Kč.

Chcem sa opýtať, oplatí sa ten servis? Mám predĺženú záruku práve do 5l/150k a predpokladám, že pre uchovanie záruky budem musieť servisovať aj tak v Škoda Auto. 

 

Má niekto predstavu, koľko stoja predpísané prehliadky a servisné úkony na O3 (RS) počas tých ±5 rokov?

 

Díky moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak zo stránok ŠA - 

ŠKODA Předplacený servis je doplňkovou službou, která vám kryje náklady spojené s předepsanou údržbou vozidla. V závislosti na zvolené variantě máte při jakémkoli způsobu financování předplaceny servisní prohlídky, výměny oleje a filtrů nebo i výměnu dílů podléhajících běžnému opotřebení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Predbežné ceny servisu dajme tomu pri ideálnom nájazde 15 tisíc ročne a teda prvom servise po dvoch rokoch (výmena oleja dva roky alebo 30.000) a potom každý rok sa niekde dali nájsť. Na stránkach Škody to bolo tuším pri podobných akciách na balíček zdarma rozpísané že koľko zákazník ušetrí. Ale pri tomto balíku pozor na to že sa servis vykonáva tak ako je v pláne podľa výrobcu, už len výmena oleja napríklad pre istotu po prvom roku môže byť problém. Ja keď som ho chcel vymeniť tak prvé sa pýtal či mám predplatený servis. Nebol, tak OK, inak by to vraj mohol byť problém... 

Ale pri bežnom nájazde v rámci tých tabuľkových hodnôt by som to zobral. Pri väčších nájazdoch ako sú ich tabuľkové by som si to rozmyslel. Ale možno by aspoň časť z toho servisu nezarátavali, to vedia iba v servisoch povedať. Čiže nebolo by to úplne zadarmo, ale s príplatkami za veci nad rámec balíka, to sa treba spýtať. Ja by som ale očakával s tým  skôr problémy...

Inak pravda, aby platila záruka a Garancia mobility tak musí sa servis riešiť vo vhodných servisoch... Tu zasa neviem poradiť či iba v značkových, či stačia aj nejaké "zmluvné".

 

PS: ak si to dobre pamätám tak pre Rapid to bolo po dvoch rokoch cca pod 250 Eur (olej a kontrola), po troch cca 100Eur - iba brzdovka a kontrola) a po 4 cca cez  nad 300 Eur - to už boli k oleju a kontrole aj filtre a tak - lebo pravda 60.000km...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...