Přejít na obsah

odrazky zadní nárazník


Optik

Doporučené příspěvky

na stránkách doplňků ke Škoda Karoq jsem našel zatmavené odrazky které jsou umístěné v dolní části zadního nárazník.  Na foto  je vidět, že do odrazky se připojuje konektor. Prohlédl jsem si Karoqa na prodejně a je vidět , že v odrazce jsou LEDKY. Nevíte někdo kde se tyto ledky rozsvěcují ? Jedná se o zadní mlhovky ????  dík  za info. Nenašel jsem  žádné info ani v návodu k autu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano souhlas je to ono, zjišťoval jsem ve škodovce co to je a  na pravé straně obrázek je vyobrazena odrazka s přívodním kabelem položka 22 a na pravé straně bez kabelu. položka Zajímá mne,  jestli jde o odrazku s integrovanou mlhovkou, nebo proč jsou v odrazce ledkyIMG_2033.thumb.jpg.97516fa0b8742664c74be61c79508883.jpgIMG_2033.thumb.jpg.97516fa0b8742664c74be61c79508883.jpg jinak jsem se nic nedozvěděl

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj  , dnes jsem se dostal konečně  ke Karoqu  a trochu jsem se mu věnoval. CILDA a  TWISTED  mají pravdu, jedná se o zadní mlhové světlo. Jen bych ho na tomto místě nečekal.  Ještě by mne zajímalo, jestli půjde zapojit i to napravo, jestli je tam nějaká příprava. Praxe  nám řekne až budeme  mít auta doma.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nesmysl, dle příslušných ustanovení předpisu EHK 48 můžou být vzadu 1 až 2 mlhovky a to stejné platí pro couvací světla.

 

Pokud bude někdo shánět pravou mlhovku, tak to nejspíš bude z vozidla určeného pro levostranný provoz (Velká Británie...).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 6 měsíců později...
V 28. 3. 2018 na 21:16, Pawouk napsal:

Pokud bude někdo shánět pravou mlhovku, tak to nejspíš bude z vozidla určeného pro levostranný provoz (Velká Británie...).

Ako a kde objednat pravú zadnú hmlovku.Dakujem za nejaké info.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...