Přejít na obsah

Bolero + Apple CarPlay


Doporučené příspěvky

Zdravim, pri prochazeni jsem tuto kombinaci vlakna jeste nenasel, takze jsem si dovolil zalozit nove.

 

Mam iPhone 5S, na kterem mi temer cele 3 roky bezel Apple CarPlay bez problemu. Vcera jsem updatoval iOS z verze 11.2.2 na posledni verzi 11.2.6 a po pripojeni pres CarPlay mam cernou obrazovku. Mobil nabiji, ma aktivni pripojeni, dokonce i hudba jde do repraku, ale obraz se proste nezobrazi, i kdyz CarPlay se porad tvari jako aktivni (kdyz prepnu na bluetooth, tak mi to nahlasi, ze mam aktivni CarPlay a BT nelze pouzit). Nutno podotknout, ze pouzivam neorigo usb kabel (ktery je kvalinejsi nez origo) - v takovem pripade bych ale cekal, ze se vubec nepripoji, pokud by byl problem v nem.

 

Mate nekdo podobnou zkusenost s posledni verzi iOS?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak uz jsem to vyresil. Je potreba uplne odebrat zapamatovane auto pro CarPlay z mobilu a pak jej pripojit a znovu nacist. Moje chyba byla, ze jsem to zkousel udelat uz behem pripojeni na kabelu. U me bylo potreba nejprve vypnout radio, smazat z mobilu a potom pripojit.

 

Treba to nekomu pomuze - vypada to, ze tato verze ma problemy casteji a nejenom u Skodovek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 8 měsíců později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...