Přejít na obsah

Columbus aneb připojení zařízení přes bluetooth se nezdařilo


Lokyh

Doporučené příspěvky

Zdravím. Prosím vás mám columbus v octavii II facelift 2011 2.0 tdi. Když se připojím přes bluetooth tak se připojím pouze tak že přehraji písničky z mobilu ale když chci abych měl propojený mobil pro hovor tak mi to napíše že připojení se nezdařilo.. ale ten předali majitel nějaký němec tam měl číslo í kontakty a já bych také chtěl synchronizovat kontakty a moct volat zkrzradio. Mobil je samsung balady s6 edge plus

20180325_191252.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Dobry den sem tady po prvé a potrebuji pomoc koupil sem si oktavii Il rok 2006 prosinec takze 07 koupil sem columbuse 2012 a problem je ze my nejede sd carty nacitat a prehravat dvd pri odpojeni baterky u auta problem vyresen no prohrani treba 6-7 dvd cek a znova my to vypadne muze my nekdo poradit az porad nemusim odpojovat baterku?dekuji za radu Honza

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 3/25/2018 na 23:25, Lokyh napsal:

Zdravím. Prosím vás mám columbus v octavii II facelift 2011 2.0 tdi. Když se připojím přes bluetooth tak se připojím pouze tak že přehraji písničky z mobilu ale když chci abych měl propojený mobil pro hovor tak mi to napíše že připojení se nezdařilo.. ale ten předali majitel nějaký němec tam měl číslo í kontakty a já bych také chtěl synchronizovat kontakty a moct volat zkrzradio. Mobil je samsung balady s6 edge plus

20180325_191252.jpg

 

Resetovat jednotku, aby smazala ta čísla a nastavení, smaž párování v telefonu a znova ho nastav, dále si v něm zkontroluj, co vše máš pro toto spojení povoleno

před 22 hodinami, Jan Fuka napsal:

Dobry den sem tady po prvé a potrebuji pomoc koupil sem si oktavii Il rok 2006 prosinec takze 07 koupil sem columbuse 2012 a problem je ze my nejede sd carty nacitat a prehravat dvd pri odpojeni baterky u auta problem vyresen no prohrani treba 6-7 dvd cek a znova my to vypadne muze my nekdo poradit az porad nemusim odpojovat baterku?dekuji za radu Honza

Zkontrolovat pečeti, pokud jsou porušené, dost možná se v tom někdo hrabal a SD slot není zapojen správně.

DVD mechanika už může být vadná

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...