Jump to content
Mustafa

Kodiaq na kolech

Recommended Posts

Posted (edited)

Na videu je vidět jak ustřeluje zadek, tj. předek(větší hmotnost předku) není problém, ale zadek rozhodí celé auto a pak je problém. Dle mého jen špatné naladění přenesení výkonu na zadní nápravu v mezních situacích, ale tím už trpěl face Yeti s tímto typem haldexu a u Kodiaqa, který má ještě víc hmoty je tento problém ještě větší.

Edited by ferda25

Je to bohužel výdobytek této doby, forma vítězí nad obsahem na plné čáře. Dělat z Kokodáka RS je zhola nesmysl.

Ja som dnes obul 20". Sú to disky MAM rs3 8,5jx20 et30. 

Predtým som chvíľu jazdil na 18" rial lucca 8Jx18 et39

IMG_20190515_152853.jpg

received_2097305103633675.jpeg

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

• Similar Content

• By snowiik
        Čauves,

chci se zeptat, nema nekdo zkusenost s sirsima pneumatikama nez jsou tovarni 185/55 R15?

Jaky jsou maximální? Jak velkej vliv na spotřebu?
      • By jirka7251
        Ahoj lidi,

přemýšlím o úpravě Superba 2.0 TSI 200 Kw. Nemáte někdo zkušenost s firmami BSR nebo Hothatchshop? Líbilo by se mi udělat Stage II úpravu vozidla. Snažil jsem se přečíst co se dalo, pustil jsem si snad všechny videa na YT, ale stále se nemohu rozhodnout pro jednu z firem. Také, co mě trochu zaráží je chiptuning dělaný pomocí nahrání univerzálního SW. Vím, že jsou úpravci, kteří dokáží odladit motor dle potřeby. Našeho minulého Supa 2.0 TDI 125. KW jsme si nechali upravit u Motorpowera a s ním musím říct, že jsme byli 100 % spokojeni. Tak si říkám jestli jedna z možností také není to, že bych si nechal pouze vyměnit díly a chip poté provedl u Motorpowera nebo v Dieselpoweru.

Další otázka směřuje na STK, myslíte že s úpravou stále projdu?

Budu rád za jakékoliv komentáře a příspěvky.

Díky,
        Jirka
      • By SkodaRapid
        Prodám úplně novou zimní sadu ALU + pneu. Ještě zabalené, jednu jsem rozbalil kvůli focení.

4x zimní pneu Bridgestone 195/65 R15 91T.
        4x originální volkswagen ALU disky Aspen 6Jx15H2 ET43.

Kola jsou připravená, vyvážená.

Cena: 12000Kč, Osobní předání v Opavě.
      • By M Zoul
        Vyměním alu Škoda Proxima r16 5x112 (1,2 foto) za Škoda Lepus r16 z Octavia III greenline (3,4,5 foto). Mám zájem pouze o výměnu za mé disky s případným rozumným doplatkem.