Přejít na obsah

Přepínače páčky FL


chobott

Doporučené příspěvky

ahoj, narazil jsem na webu na toto 1S0953503AL přepínače páčky Citigo po FL nejspise....resp mozna do meho CIT to nebude primo ten kod

 

u meho CIT jsou ty starsi a tyto se me libi....zkousel nekdo vymenu ? predpokladam ze takovy @Aleš_BX ma ve FL uz ty hranate co....

 

spise jde o to ze pokud jsou stejne konektory tak asi vymena ma smysl ale pokud bych musel menit u konektory.....

 

ciste z praxe @danikd kdyz mas MF volant a jeste k tomu tlacitka na MFA na páčkách funguje to nebo jsem nekde cetl je je musis odpojit

 

na fotce je videt ze je MF volant ale asi jen na telefon a packy maji taky tlacitka :-)

 

 

DSC_3737.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam volant z FL Yetiho, tudiz obe strany ... jde oboje, nicmene jak sahnu na packy, tak pak nejde az do vypnuti klicku volant ... blbec jsem to neodpojil ... ale neva, az budu sundavat volant, jestli, tak to odpojim ... Nove packy maji uplne jiny konektor, nutno predelat, take jsem o tom uvazoval, ale vykaslal sjem se nato ...

A nebo poradte, ktery to pin se vyndaval aby nesla packa, nepamatuje nekdo? Ze ybch ho zezadu ustipnul :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, presne, jen docasne, po vypnuti klicku OK ... zkousel sjem to asi jen 2x, normalne vse delam na volantu ... prisel sjem na to jen nahodou ... esi budu mit chut, kouknu do elsy a zjistim barvu dratu a normane to zezadu fiknu, jsou tam videt, jsou v te pacce jako ve zlabku ... anebo se da ten plast packy rozloupnou, to bude mozna jeste lepsi ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No podle me musi existovat i páčky ktere nemaji ovladani MFA.....existuje preci CG ci UP bez pocitace :-)

 

otazka je jaky je kod v ETKA jsem to chvili hledal a nenasel....v mem pripade mam Tempomat jeste

 

proto jsem vlastne cele tema zacal s tim ze bych koupil ty nove komplet packy bez bocniho ovladani MFA

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sak oni je delaji, jen ale ty nove hranate, my co mame pred 11/2013 mame smulu. Nebo predelat na novy konektor ... Po predelani by tam sli myslim i jine, hezkci ... nejake VW ...

Ale me se to nechce ... Az nebudu mit do ceho pichnout, tak se kouknu na schemata a uvidi se ...

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...