Přejít na obsah

Nástavec pro tvorbu husté pěny


nseries100

Doporučené příspěvky

Mám Nilfisk + nástavec na tvorbu pěny, kterou jsem kupoval z eBaye za cca 1000Kč.

 

Co se týče mytí, jedná se o skvělou podívanou. Nutno podotknout, že do 1l láhve se nalije 300ml snowfoam a zbytek dolije vodou. Z toho vychází, že 1l flaška snowfoam roztoku vystačí na 3, maximálně 4 mycí cykly a při ceně snowfoam je to vcelku drahé mytí.

 

eba4b2f270a07929c950ac4e5f8b3905.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Bikes napsal:

za tu cenu to vypada velice dobre

Jo vypadá to dobře, bohužel sem to zapomněl vyfotit z blízka tak je to vzatý aspoň z CCTV. V sobotu se pokusim napravit.

 

před 31 minutami, LukášCBR napsal:

Nutno podotknout, že do 1l láhve se nalije 300ml snowfoam a zbytek dolije vodou. Z toho vychází, že 1l flaška snowfoam roztoku vystačí na 3, maximálně 4 mycí cykly a při ceně snowfoam je to vcelku drahé mytí.

A můžu se zeptat co používáš za pěnu? Já teď mám ValetPro ale pokukuju po Auto Finesse Avalanche.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Používám od začátku ValetPro pH neutral snow foam, cca 300Kč/1l.

 

Je třeba dát si pozor na alkalické pěny, které jsou levnější než pH neutral pěny, ale nevýhodou je, že dokážou sundat vosk z auta. Pokud voskuješ, je to hodně nežádoucí.

 

AutoFinesse mám rád a používám jejich produkty - Iron Out, krém na pneumatiky atp.. Řekl bych, že s jejich pěnou chybu neuděláš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám Nilfisk + nástavec na tvorbu pěny, kterou jsem kupoval z eBaye za cca 1000Kč.
 
Co se týče mytí, jedná se o skvělou podívanou. Nutno podotknout, že do 1l láhve se nalije 300ml snowfoam a zbytek dolije vodou. Z toho vychází, že 1l flaška snowfoam roztoku vystačí na 3, maximálně 4 mycí cykly a při ceně snowfoam je to vcelku drahé mytí.
 
eba4b2f270a07929c950ac4e5f8b3905.thumb.jpg.50b97f43c751777765000226a98dc0a6.jpg
Mas nejaky odkaz kde ho kupim? Mam len ten klasicky od nilfidku co bol pri Wapke a teda nic moc
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...