Přejít na obsah

Infotainment rádio SWING


Doporučené příspěvky

@Bastian aktualne pro tve info, @danikd asi jasne odpovedel na klimu ze je to dost utopie :-) ke Swingu vymena bude obnaset

 

- redukci konektoru k radiu z MIB na MIB2

- pokud budes chtit pouzivat navigaci pokud ji mas musi se přepinovat jeste napájení to ted resim

- pokud budes chtit pouzivat z navigace zvuk (SD karta ci HF) budes muset přepinovat AUX a nakodovat

- pokud chces pouzivat Bluetooth HF v novem Swingu bude treba natahnout Mikrofon z radia do stropniho svetla, pokud mas obyc stropni svetlo bez bočních lampiček musis vymenit i stropni svetlo :-)

- ve vysledku ale Navigace pokud ji mas nebude zobrazovat data z auta, alespon pokud to nejak nevyresime....

 

Suma sumarum, vymena samotneho radia pokud neni kradene je v pohode, ale kombinace Swing a Navigace je asi nesmysl, Bluetooth uz ma novy Swing na sobe, USB a SD kartu taky, takze opavdu jen navigace.....

 

A jinak kabelaz pro Navigace a pouze drzak telefonu co je v FL Citigo nejsou stejne, takze pokud chces mit jen drzak telefonu musi se vymontovat kabelaz navigace....

 

Snad jsem to napsal spravne nebo me nekdo opravi :-)

 

 

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdárně nejsnažší věc je ale nejnáročnější a nejhorší ;) Dej vědět kterej servis ti to rádio aktivuje :) Jde to, sám ho mám měněné, ale najít ten správnej servis... ;)
Měl jsem účtenku od rádia, měl jsem původní VIN vozu, měl jsem vše potřebné k aktivaci. A stejně jsem v drtivé většině nepochodil s úspěchem. 9 servisů jsem navštívil, a 9x platil za slova "nejde" "neumíme" "nesmíme" "nemůžeme" .. Takže hodně štěstí ;) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 3 týdny později...
  • o 1 měsíc později...

Jinak jsem vcera zprovoznil na Swingu APPku na propojeni se Smartphonem...a dokonce me to nabizi stazeni navigace...

 

znamena to tedy ze Skoda asi nabizi s APPkou do Citigo Navi aby se to chovalo jako stary Move and Fun....

 

az to vyzkousim znamenalo by to ze muzu stary navigon dat do kose....

 

 

5b0be1a49cb97_Vstiek1.JPG.5d8b5c9eb1f53b7abe7fca2e18b64e26.JPG.2d782a9c22f6fc69845659f819295be7.JPG.30dd0e3c4fd72a86ae6c871ec6226a2a.JPG

b61c4bd1069a088a0c619bcf202b18c2.jpg

c5f86b195999c54329f80276cf3fac04.jpg

Editováno: , autor: chobott
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...