Přejít na obsah

Infotainment rádio SWING


Doporučené příspěvky

@kaaka pouze pozamka, ten seznam dilu a postup je pro modely se starym radiem

 

Pouze upozornim ze kdo ma nove radio ma novy QuadLock konektor a Navigace sice fungovat bude ale bez propojenim s autem a bude zde problem s nabijenim

 

Zkusim pak sehnat sepsat seznam dilu pro nove modelove auta kde je drzak na telefon s USB :-)

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano princip vyriznuti je stejne :-)

 

spise je problem aby si dalsi nemysleli ze u novych modelovych roku lze pripojit Navigace :-) 

 

Vseobecne tedy pro auta ktera maji stara radia lze navigaci Garmin dodelat a je funkcni plne vcetne propojeni s autem....u novych lze pouze dat navigaci, zapojit napajeni a to je vse, nevyhoda je treba ze se nezapne navigace po otoceni klickem a pod...

 

Ja osobne v dnesni dobe online aplikaci a map doporucuji spise dodelat drzak telefonu a USB s nabijenim...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak dve radia a ruzne FW

 

Address 5F: Information Electr. (J794)       Labels: None
   Part No SW: 1ST 035 871 A    HW: 1ST 035 871 A
   Component: MU-E--EU      068 7288

Address 5F: Information Electr. (J794)       Labels: None
   Part No SW: 1ST 035 871 A    HW: 1ST 035 871 A
   Component: MU-E--EU      068 7198

 

divne je, ze na erwinu flash neni...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 10 měsíců později...

Zdravím, koupil jsem Citigo po faceliftu (r.v. 2018) a chci se zeptat, co všechno obnáší výměna rádia. Teď tam je Blues (tragický) a chtěl bych tam Swing (snad trochu lepší). Jde mi jen o to, aby bylo možné spárovat telefon s autem přes bluetooth a využívat „telefonovací" tlačítko na volantu. Navigaci nepotřebuji.
Ptal jsem se na to při kupovaní a v prodejce mi řekl, že se to nechá dodělat. To instalovaný rádio je nicméně tak pitomý, že o tom pochybuju a ani jsem nenašel nějakou informaci. Něco je zde na fóru, ale nevím. Vymění mi to rádio a vše potřebné v Škoda servisu?
 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rádio ti v škoda servisu maximálně přihlásí k autu (možná budou po tobě chtít i kupní smlouvu a vin vozu ze kterého je), zbytek čili kódování a instalaci mikrofonu včetně výměny stropní lampičky budeš muset udělat sám nebo někdo šikovný tady z fóra. 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Jesusbusiness není problem sehnat potrebujes:

 

  • rádio
  • kablik k mikrofonu a mikrofon
  • lampicku stropní
  • a pokud chces pouzivat USB pak kablik + ramecek a pod
  • pokud chces pouzivat Drzak telefonu pak drzak USB + kablik

pripadne napis SZ

 

Cena s radiem, mikrofone a USB odhaduji tak 5000,- pokud sezenes radio z VW UP! + displej na Citigo bude ti fungovat i couvaci kamera :-) pokud si ji koupis

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
On 4/4/2018 at 6:51 PM, chobott said:

Ahoj

 

Vymenu Swingu ted resim, neni to jednoduche dej me tak týden dva a napisu na to postup....

 

klimu nevim ale myslim zeje potreba vymenit vic veci nez jen tlacitka :-)

 

Mam facelift 2017 Citigo + SWING 2 radio. Preco neviem mobilnu aplikaciu Move&Fun sparovat s autoradiom napriek tomu ze Bluetooth sparovany uz JE, telefonovanie cez auto funguje, kontakty funguju a zvuk taky prohrava z mobilu cez repraky auta. Ale Move&Fun aplikacia neide connectnut ANI na iOS ani na Androide smartphonoch?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...
  • o 10 měsíců později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...