Přejít na obsah

Reklamace


Kedarek1

Doporučené příspěvky

Pište sem, co všechno se Vám pokazilo a co jste v rámci garance řešili.

 

Mám za sebou první reklamaci a to "chrchlající" (někdy hrál, jindy byl potichu) basový reproduktor v LP dveřích.

Výsledek - vadný reproduktor 565035411d výměna za nový. Mimochodem vyroben v Číně. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Vrzající madla mám v řešení. První pokus se nepodařil - snažili se to prostříknout nějakým sprejem - bez úspěchu. Příští týden budou pokračovat, tak uvidím co s tím udělají.

Seznam reklamací:

1.       Nefunkční reproduktor v LP dveřích - vyřešeno - výměna

2.       Drnčící a zvlněná výplň pátých dveří - vyřešeno - výměna

3.       Odchlipující se plast v oblasti LP blatníku dole – špatně přilepené - 1. pokus - přilepení se nepovedl - řeší se

4.       Nedrží krytky závěsu ISOFIX na zadních sedadlech – po zacvaknutí se zase uvolní - řeší se

5.       Spárování vyhřívání volantu s vyhříváním sedadla – řeší se.

6.       Vrzající madla všech dveří - 1. pokus - prostřiknutí - beze změny - řeší se

7.       Závady v ŘJ 16, 5F, A5 - řeší se

8.       Něco drnčí (cvrček) vlevo vzadu - 1. pokus 20 km byl klid a je zpátky - řeší se

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobře díky za info. Já jen jeslti nemají už nějakou novou verzi, která by nevrzala, protože je to fakt šileny na všech 4 madlech.

Pak bych tu měl ještě vrzající roletu v kufru. 

Vyšisovaná barva na klikách dveří a začínají mi blednout nelakované plasty kolem auta. :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po další návštěvě servisu se vyřešilo:

3.       Odchlipující se plast v oblasti LP blatníku dole – špatně přilepené - 1. pokus - přilepení se nepovedl - 2. pokus - Oprava dle TPI 2049311/2 – úprava zástěrek

4.       Nedrží krytky závěsu ISOFIX na zadních sedadlech – po zacvaknutí se zase uvolní - výměna kompletních krytek.

5.       Spárování vyhřívání volantu s vyhříváním sedadla – řeší se.

6.       Vrzající madla všech dveří - 1. pokus - prostřiknutí - beze změny - 2. pokus - zjistili, že opravdu vržou a budou měnit všechny madla

7.       Závady v ŘJ 16, 5F, A5 - řeší se

8.       Něco drnčí (cvrček) vlevo vzadu - 1. pokus 20 km byl klid a je zpátky - 2. pokus - dělá to roletka v kufru (budou ji měnit - už podruhé)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj zeptám se k bodu 4. Ty krytky řešíš na jakých sedadlech? Alcantara/kůže? Mě to tam (alcantara/kůže) totiž taky nedrží nebo spíše přesně řečeno, nedrží-nazacvakne na obou vnitřních, venkovní jsou docela v pohodě, navíc jsem si všimnul, že ty vnitřní úchytky jsou jakoby výš než ty krajní. Pomohla jen výměna krytek?

Dej potom vědět jak dopadla ta madla, mě to totiž taky vrže - komplet všechny 4 :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 3. 7. 2018 na 11:33, skompa napsal:

Dobře díky za info. Já jen jeslti nemají už nějakou novou verzi, která by nevrzala, protože je to fakt šileny na všech 4 madlech.

Pak bych tu měl ještě vrzající roletu v kufru. 

Vyšisovaná barva na klikách dveří a začínají mi blednout nelakované plasty kolem auta. :(

Blednutí plastů bude asi normální jev, přejel jsem to oživovačem a jsou zas jak nové, na to ti záruku asi neuznají.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 hodinami, l79 napsal:

Ahoj zeptám se k bodu 4. Ty krytky řešíš na jakých sedadlech? Alcantara/kůže? Mě to tam (alcantara/kůže) totiž taky nedrží nebo spíše přesně řečeno, nedrží-nazacvakne na obou vnitřních, venkovní jsou docela v pohodě, navíc jsem si všimnul, že ty vnitřní úchytky jsou jakoby výš než ty krajní. Pomohla jen výměna krytek?

Dej potom vědět jak dopadla ta madla, mě to totiž taky vrže - komplet všechny 4 :-(

 

Mám sedadla v kůži, nedržely mi ty horní krytky na všech sedadlech, když jsem je zkoušel zacvaknout, tak to sešlo. Musel jsem zatlačit ten spodní plast a pak to šlo zacvaknout, jenže stačilo na sedadlo sednout a už ten spodní plast vyjel a tím vyjela i ta krytka. Dělalo to na třech krytkách vždy, když se sedlo a jedna to dělala jak kdy. Měnili mi všechny čtyři krytky i s tím spodním plastovým dílem, který to způsobuje.  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Minulý týden jsem jel kolem servisu, tak jsem jim hned nahlásil ty krytky na zadních sedadlech co mi nedrží i když se snažili to tam silou nacvaknout, hned jak se zatlačilo do sedadla tak to vystřelilo ven :t. Občas jsem je tam nějakými reklamacemi dříve "opruzoval", tak mě asi chtěli "uzemnit". A nahlásil jsem hned i ta madla (pro jistotu všechny), to u řidiče mi začíná vrzat čím dál víc jak zavírám dveře. Vedoucí servisu mi říkal, že už jedno někomu objednal před měsícem a ještě nedorazilo... Že by se třeba konala nějaká změna v konstrukci? Přece blbé madlo musí být k dispozici hned. Tak teď budu čekat  na vyjádření z ŠA.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Ja som dnes reklamoval vŕzgajúce madlá, pukanie v pravej strane palubovky pri okne (ako by sa trelo okno o palubovku) a skrutku (kamen, utrhnute nieco) behajucu niekde medzi vodičovým predným a lavým zadným sedadlom pod podlahou. Zatial nevyriesili nic, v septembri mam  v servise nechat auto na par dní, ze to budú riesit. Zevraj dostanem aj nahradne vozidlo zadarmo, tak uvidime...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Nemá někdo problém s "lupnutím" pravého předního sedadla, když na něm někdo sedí při vjezdu do prudčí zatáčky? Jako by sedadlo nebylo dostatečně dotažené... Když není sedadlo obsazeno, tak k tomu nedochází. Začátkem října jsem objednán na výměnu zadních krytů isofixů tak to nechám překontrolovat. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Včera jsem si vyzvedl auto po reklamaci: 

- vypadávající krytky isofix - opraveno

- vrzající madla - kompletní výměna "bez promazání"- zatím nevržou, uvidíme jak dlouho

- nechal jsem zkontrolovat i mírnou ztrátu chlad. kapaliny (2x úbytek na MIN) - natlakováno, nikde únik nenalezen, snad už se vše odvzdušnilo

 

Lupnutí v sedadle se jim v servise nepodařilo nasimulovat, po mojí ukázkové jízdě, kdy se to projevilo to budu pozorovat co to vlastně dělá neboť jsme se s technikem neshodli odkud to přesně jde, musím to důsledně vysledovat - mám furt podezření na to sedadlo spolujezdce...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám ty nové digitální budíky a vržou a praskají fakt strašně, hlavně když je venku teplo. Na každém ďolíku, dirce na silnici a pod to praská a vrže jako ďas. Fakt hnus velebnosti. To ty vrzací madla alespoň nevržou za jízdy, ale jen když se za ně bere. Budíky vržou v podstatě nepřetržitě. Kodiaqa mám 3 měsíce nového, najeto 7 tisíc. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 15. 10. 2018 na 23:24, skompa napsal:

Tak, že by už měly novou verzi madel? :D

Btw nevrzou nekomu budíky? Hlavně když zatlačíte na plast, co je nad budíkama(kolmo na plexi).

Asi bude nějaká nová verze madel, protože si stěžoval snad každý. Přijde mi to lépe slícované, asi s tím museli něco dělat. Ale jak říkám, třeba to po nějaké době bude stejné :-D. 

 

Jinak co mi opravovali vypadávající krytky isofixu, tak jedna nevydržela hned první cestu s pasažérem a je to ve stejném stavu. Tudíž se budou měnit i ty protikusy v sedačce, ty mi neměnili, technik říkal, že první postup z ŠA bylo prostě ty původní nějak opravit, uchytit v sedačce. Akorát mě teda štve, že auto budu muset dát zase do servisu. Měnili mi i nefunkční svítilnu v kufru - po vyjmutí nešla zapnout a nesvítila. Jen mi tam teď dali s jinou teplotou LED světla - měl jsem celé osvětlení kufru LED studená bílá a teď nová svítilna svítí teple nebo denní světlo a po vyjmutí svítí studeně bíle jak bych si přál, tak nevím jestli je to zmetek nebo to teď tak dělají, každopádně to vypadá v kufru hlavně za tmy blbě...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 7 měsíců později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...