Přejít na obsah

Demontáž centrálního výdechu klimy


nixberg

Doporučené příspěvky

Zdravím všechny, mám problém s vyndáním rámečku s výdechy v centrální části. Loni jsem ji vpohodě vytáhl abych narovnal chromovou listu, která ji lemuje. Včera jsem to celý chtěl vyndat abych to podlepil, páč se mi zdá že nad ní drnčela palubovka. Teď ji ale za boha nemůžu vytáhnout, drží tam jak přišroubovaná. Mám vytáhlej displej infotainmentu a tahám ji směrem k sobě a nahoru jak je v dílenské příručce, ani ťuk. Nemáte někdo osvědčenej návod jak ji uvolnit ze západek?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 7 měsíců později...

no mám ten samej problém a jediný co se mi povedlo je pomačkat tu chromovou lištu co ofukovač lemuje a tak teď čekám až mi přijde novej, kterej tam dám místo původního bo se na to nemůžu denně v autě koukat jak je to hnusný :-)

Návod v DP vypadá jednoduše, opak je ale pravdou..... 

20181029_083018_resized.jpg

20181210_072128_resized.jpg

Editováno: , autor: cz pida
přidání odstrašujícíh fotek :-)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Robil som to minulý týždeň, použil so štyri príborové nože, zasunul som ich v spodnej časti a odistil 4 ks poistky. jemným ťahom za odistenú časť som výduch vytiahol. Takže netreba to silou ťahať, ale je potrebné trafiť na tie štyri poistky a vyskočí to doslovne samo :rolleyes:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
  • o 2 měsíce později...
 
 
 
V 9. 12. 2018 na 13:31, cz pida napsal:

no mám ten samej problém a jediný co se mi povedlo je pomačkat tu chromovou lištu co ofukovač lemuje a tak teď čekám až mi přijde novej, kterej tam dám místo původního bo se na to nemůžu denně v autě koukat jak je to hnusný :-)

Návod v DP vypadá jednoduše, opak je ale pravdou..... 

 

 

Odkial ste prosím objednávali tu chromovu lištu vyduchov, je na to nejaký nazov dielu ? prípadne link na tu lištu ?

Ďakujem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já jelikož delám v automotive, jsem to zkousšel nejdřív přímo uz výrobce magna nymburk), chtěl jsem jen tu lištu, ta by šla v pohodě vyměnit, ale byl to jako u magny snad všechno, problém.

Takže pak holt vrakáč na S-bazaru, cena myslím 700,- + pošta

VW číslo je 5E0820951 respektive 5E0820951A...cne anového cca 1 900kč

Editováno: , autor: cz pida
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...