Přejít na obsah

Ambition - denní svícení


stakal

Doporučené příspěvky

Zdravím všechny. Mám Fabii Combi III edice Trumf z roku 2017, 1.2 TSI 66KW. Toto provedení má světlomety s žárovkou H4. Denní svícení je po stranách světlometů s obyčejnou malou vláknovou žárovkou, která svítí dost slabě. Chci se zeptat, jestli jste někdo zkoušel nahradit tuto obyčejnou žárovku nějakým typem led žárovky. Pokud ano, tak jestli to jde bez problémů nebo jestli systém nesignalizuje nějakou chybu. Děkuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslim ze akurat dnes som na podobny dotaz odpisoval na Facebooku. 

 

Podla dielenskej prirucky ziarovka P21W (patica BA15s). Pravdepodobne nutne kodovanie. LED pouzivam v spiatocke, zatial 50W, cakam kedy dorazi 80W.

 

50W:

50W 1156 LED Reverse Lights P21W Turn Signals Lamp, Super Bright BA15S 1141 Car Tail Bulbs 7506 Fog Light 12V 1003 Brake Lamps

http://s.aliexpress.com/vA3QrUbu?fromSns=Copy to Clipboard

 

80W:

2x High Power S25 1156 BA15S P21W 80W CREE Chip XBD LED Car Reverse Backup Reverse Lamp Sourcing Light White/Red/Yellow
http://s.aliexpress.com/nuayYbyM?fromSns=Copy to Clipboard

 

Len tak mimochodom, zmenil by som nazov temy. Ambition na SK ma projektorove svetla, kde DRL nezamenis

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 1 měsíc později...
  • o 1 měsíc později...

Na STK dám zpátky žárovky. I když svítí hůř, mají homologaci a já projdu. Policajti mně stavěli už dvakrát a bez problému. A když narazím na nějakýho, kterej se v tom dnešním light bordelu na silnici vyzná, sklapnu a dám mu zapravdu. Bude jí mít. Já chci jen být líp viděn a co si budeme povídat- většina z nás ledky zkouší a ví, že je to na hraně. (Krom pár lidí, co investují třeba do origo po face zadních lamp - smekám). Soudnej človek nebude na ledkách šetřit a investuje do kvalitnějších a nebo rovnou cree diod a zkontroluje si, jestli svítí dostatečně a/nebo jestli ostatní neoslňuje. A ano- ideální je, mít auto oledkovaný už z výroby a tyhle věci neřešit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Odkaz z Aliexpresu nemám, ale nakupuji ledky od XSTORM Official Store. Logo mají většinou v obrázku u zboží. Mezi ba 15 s je výběr velký, ale po předchozích zkušenostech se SMD diodami, beru do denního svíceni už jen cree diody. Poslední dodávka byla docela expresní- 13 dní.

20180731_091255.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 11 měsíců později...

Na denní svícení jsem zkusil i obyč Led žárovky z Wishu a bez chyby. V Rapidovi do couvačky hlásilo chybu... Nyní mám PIAA a paráda Diamonty nějak zhnědli po 10 dnech .. Stalo se to někomu? Jinak blinkry v Led pouze předek taktéž Wish a chyba žádná. 

IMG_20190802_124244.jpg

Editováno: , autor: Josef Pedro
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 měsíců později...

Muze prosim nekdo ochotny zverejnit navod na kodovani?

Na vsechny ostatni zarovky jsem navody nasel (diky wirer), ale na tohle denni sviceni bohuzel ne.

Nerad bych neco pri kodovani pokazil, zatim v tom celkem plavu a bez navodu jsem nahrany.

V mem pripade je bohuzel kodovani nutne (po namontovani LED sviti symbol praskle zarovky).

 

Diky.

Editováno: , autor: Kamil07
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...