Přejít na obsah

Odhlučnění interiéru


Mira28

Doporučené příspěvky

5-6 tis? To je moc. Kukni sem

https://www.carmedia.cz/montazni-material/tlumici-a-odhlucnujici-materialy-do-auta/tlumici-a-antivibracni-materialy/stp-black-silver-1-8-mm-tlumici-material/

a sem:

https://www.carmedia.cz/montazni-material/tlumici-a-odhlucnujici-materialy-do-auta/odhlucnujici-a-termoizolacni-materialy/vbf-noise-neoprene-6/

Na 4ks podbehu te staci bohate 7ks STP a 7ks VBF. To co ti zustane das za tlumice do podbehu.

Dostanes se do 3000kc. + pixlu odmastovace ;-) a je perfektni ten uhlazovaci valecek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No samozrejme na uplne vytlumeni na komplet vnitrek to samozrejme neni, ale neni to treba, kdyz kvalitne vytlumis plastovy podbeh a to co ti zustane das za tlumice, tak to poznas.

Jinak na ty podbehy to chce s rozumem.

Nesmis to dat uplne vsude, myslim ten molitan. Pak to tam nenapasujes :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...
  • o 2 týdny později...
V 11. 4. 2018 na 16:44, dodoB napsal:

Já jsem si dodatečně namontoval originální  ŠKODA FABIA III-KRYT do KAPOTY proti HLUKU originala subjektivně si myslím, že to docela dost pomohlo...

 

Ozaj to ma na utlmenie taky vplyv,lebo oproti Rapidke po FL/Fabia je pred FL/ je Fabia riadne hlucna.Ale to urco nebude iba tym deklom si myslim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Ahoj.

Chtěl bych se zeptat jaký je rozdil, jestli je vůbec nějaký v dílech 6V0 809 957 C

oproti dílu 6V0 809 957 F ? 

V obojím případě se jedná o dil: panel podběhu levého předního kola. První je však bez přídavného tlumení hluku do interiéru a druhý s tlumením. 

Obojí se prodává na stránkách

skoda-dily.cz 

Fotky mají jen k jednomu dílu. 

 

Idea je taková jestli se už náhodou nedá koupit díl odhlučňěný z výroby ? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 roky později...
  • o 1 měsíc později...
  • o 2 měsíce později...
  • o 6 měsíců později...

Dělal jsi to sám? Nebo jsi to řešil v nějaké profi firmě? Například této: https://www.2din.cz/tlumeni-odhlucneni-auta

Ale pokud jsi to řešil sám, tak jak moc těžké to bylo? A jaký přesně materiál jsi použil??

Editováno: , autor: Malta
necituj bezprostředně předchozí příspěvek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@thomy2V tom odkazu je přece vše popsáno dopodrobna, a dělal to sám to je tam taky.  Tlumení nanést je bez problému i pro neznalce, problém je rozdělat dveře případně na podlahu i sedadla ven. Pokud si netroufáš  tak  třeba Ahifi. Já mám dveře dělané sám, všechny 4 a byla to pro mě práce na celý den.

A za chvíli přijde varování od moderátorů necituj předcházející příspěvek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@thomy2 Dělal jsem si to všechno sám. Nejdříve jsem chtěl dveře a pak se to nějak rozjelo samo :)

 

V zimě jsem v akci objednal nové repro Hertz a až bude teplo tak mám v plánu torpédo, vylepšit palubku a celý kufr.

+ když už budu mít znovu rozebráné dveře, tak dám na vnitřní plech na antivibraci ještě jednu protihlukovou vrstvu + budu vylepšovat antivibraci u repro a antivibraci na tapecu dveří.

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...