Přejít na obsah

Opakované odpojování USB po zapojení telefonu


Doporučené příspěvky

  • o 4 týdny později...
  • o 1 měsíc později...

Mě to dělá neustále, všechny tři USB co v autě mám vypadávají. Zkoušel jsem jiný telefon i jiné kabeli a pořád stejny, je jedno jestli jedu kousek nebo daleko, jestli auto stálo nebo ne... hlavně že u trojkový Octavky v základu USB fungovalo skvěle i s kabelem z číny...

 

iPhone 8/X, originál kabel, superb 3, 162kw L&K

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 6 měsíců později...

Na 13.2 mi v podstate bez problémov funguje. Skús zmazať dané auto v nastaveniach carplay v mobile a prepojiť nanovo.

 

Podobné správanie ako popisuješ sa mi občas stalo už aj so staršími verziami iOSu (ako som písal kúsok vyššie). Stačilo obvykle reštartovať Columbus (podržať vypínanie 15 sekúnd)

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 7 měsíců později...

Nefungovalo USB, až jsem ho nechal vyměnit a teď to funguje. Ale co mě zlobí je teď bluetooth. První hovor - ať už příchozí nebo odchozí se spojí, ale nejde na displeji ani na volantu vypnout. Až třeba po 10 min se BT samovolně odpojí a už nejde nahodit. Máte s tím někdo zkušenost? Díky 

Jinak telefon Iphone 11 Pro ...

Editováno: , autor: hans79
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...