Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Dobrý den,

 

hledám někoho, kdo aktuálně řeší, jak zrenovovat matné světlomety a byl by ochoten provést recenzi naší sady zde do příspěvku. Sadu poskytnu zájemci zdarma. Nejlépe někdo šikovný, spolehlivý a se světlomety, které jsou již hodně matné a zažloutlé.

 

Případní zájemci, piště prosím soukromé správy s fotkou světlometu před renovací.

 

Sady lze zakoupit v našem eshopu https://eshop.rowax.cz pro Českou republiku a https://www.rowax.sk pro Slovensko.

 

Sady kompletujeme průběžně dle příchozích objednávek. Nejsme tedy zaměřeni na kvantitu a prodej přes velkoobchody, zato se snažíme nabídnou kvalitní alternativu k zaběhnutým velkým značkám na trhu.

 

Děkuji

S pozdravem

David Rokos

Rowax.cz

Partner webu Skodahome.cz

 

 

PS: Nepište prosím vzkazy ohledně nevhodné reklamy atd. Ano, tento příspěvek je forma reklamy, která je zde umožněna. Zvolil jsem tuto korektní formu, namísto psaní anonymních příspěvků s odkazy.

 

01-rowax-kit.jpg

02-fabia.jpg

03-fabia-po.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...
Dobrý den,
 
k takovýmto zázračným výrobkům bývám hodně skeptický.
 
Škoda Fabia - stáří 11 let.
 
Brousil jsem aku vrtačkou na 500 ot./min po šesti minutách.
 
Výsledek je naprosto šokující, prostě perfektní.
 
Kdybych to sám nedělal, neuvěřím.
 
Díky moc.   S pozdravem V. Navrátil.

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Dobrý den,

tak dnes jsem se pustil do testování sady Rowax Basic a mohu říci,že jsem s výsledkem velice spokojen.Za mne mohu všem doporučit,protože výsledek je doopravdy super-viz.fotografie.Přístě určitě použiji opět sadu Rowax :)

 

IMG_20180917_122501.jpg

IMG_20180917_122508.jpg

IMG_20180917_142154.jpg

IMG_20180917_142205.jpg

Editováno: , autor: rokane
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 roky později...
  • o 7 měsíců později...

Dnes jsem zkušebně leštil zašlý světlomet. Napřed jsem nejjemnějším brusným papírem pod vodou se saponátem obrousil zašlou vrchní vrstvu. Matné sklo pak vyleštil nejlevnější zubní pastou (asi 20 Kč) a vrtačkou s leštícím vlněným kotoučem.  Moc dlouho jsem se tomu nevěnoval, opravdu jen test a ono to půjde. ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...