Přejít na obsah

3. KLuc/Personalizacia ano/nie?


velkepeni

Doporučené příspěvky

Pokud nemáš 3 různý řidiče kteří se budou často střídat na 1 autě a hlavně elektrický sedačky tak jsou ti klíče na prd stejně budeš používat jen jeden. 

Jinak na každý klíč jde nastavit komplet elektrika třeba barevné podsvětlení přístrojovky, jízdní režim,klimatizace a myslím že i rádio ale zase záleží na výbavě auta

Editováno: , autor: olexaV
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak je to pouze další náhradní klíč a pokud si z 90 procent řidič sám tak elektrický sedačky moc nevyužiješ já si je taky nedal řídím skoro sám jednou nastavím a pak s tím už nešteluji

Editováno: , autor: olexaV
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám to stejně jako @havrosh, jeden klíček budu mít já, druhý moje drahá polovička a pro třetí se využití taky najde, i kdyby měl sloužit jen jako rezerva při ztrátě/odcizení některého z ostatních. Při pořízení a nakódování nového klíčku bych potom vypláznul určitě víc, než byla cena při konfiguraci auta.

 

A líbí se mi ta personalizace ve formě nastavení různých parametrů v autě, něco jsou třeba "blbinky" (ambientní osvětlení apod.), ale potěší i tak a hlavně sedadlo, teplotu a oblíbenou rádio stanici už nebudeme muset každý po sednutí do auta přenastavovat tak často :D

Editováno: , autor: BirK
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...