Přejít na obsah

Hlášení závady na Maxidotu


Lenka1234

Doporučené příspěvky

Cau lidi, octa RS III, od vcerejska na Maxidotu (budiky ciste) mi to hlásí neco jako: “Zavada, do servisu” a jeste nejaky 2 radky, ale vzdycky to tam je tak 0,3 vteriny a pak to zmizi, takze nemam sanci nic precist.
Ted jedu z diagnostiky a nic, jen jsem mel pry asi prehusteny kola, ze by to souviselo? 
Jinak rikam, stava se mi to od vcerejska tak 3x za den. Predevcirem jsem rekalibroval clinatrocnic, muze to mit neco spolecneho? Nebo Vas napada i neco jineho?  Diky chlapy (i dámy).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 minutami, Aleš_BX napsal:

co se podívat do infotainmentu (do rádia) ? 

Tam jsem se dívala a nic nenašla... žádné hlášení. Nebo myslíš nějakou jinou sekci než "stav vozidla"? Nějaké jiné nápady? Každopádně děkuji za každou radu...

Editováno: , autor: Lenka1234
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 minutou, Aleš_BX napsal:

ano tam... Zajímavé psát text chvíli v mužském a chvili v ženském rodě... Nějaká novinka?

To myslím není podstatné, ale pro vysvětlení to píši za mého přítele... popis závady mám od něj zkopírovaný... toť vše

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...