Přejít na obsah

krupani/lupani pri toceni volantu


callder

Doporučené příspěvky

On 6/21/2018 at 4:34 PM, axicom said:

Je to pokaždé v jiné poloze volantu, ale pokaždé doprava.

 

EDIT

Tak že demontáž ložisek, očištění, namazání a vracení zpět, podotahovaní prvku nápravy a nic nekřupe.

Je dost možné, že to začne znova.. Taky jsem to tak měl.

 

On 7/9/2018 at 10:38 AM, dejdys said:

Tak už mám vyměněno, cena 19.500,- včetně práce jako X díl, tak snad už bude pokoj.  Jenom pořád nevím, jestli to nebylo zbytečné, údajně to lupání nemá žádný vliv na funkci, jenom je to otravné a nemělo by dojít k poruše řízení.

Pokud to jen křupe, tak je to OK. Ale dokud to nezačne zatuhávat.. Poté už to problém je.. 

Editováno: , autor: Ulipek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 13. 6. 2018 na 16:52, Ulipek napsal:

Nic neobvyklého? :D ještě jsem se s tímto případem nesetkal... Jsem zvědav co to bude po výměně.. :) 

 

V 9. 7. 2018 na 11:08, Ulipek napsal:

Je dost možné, že to začne znova.. Taky jsem to tak měl.

 

Pokud to jen křupe, tak je to OK. Ale dokud to nezačne zatuhávat.. Poté už to problém je.. 

 

Docela si mě pobavil, nejdříve píšeš že si se s tím nesetkal a pak napíšeš také jsem to měl, fakt mazec!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

On 7/9/2018 at 10:38 AM, dejdys said:

Tak už mám vyměněno, cena 19.500,- včetně práce jako X díl, tak snad už bude pokoj.  Jenom pořád nevím, jestli to nebylo zbytečné, údajně to lupání nemá žádný vliv na funkci, jenom je to otravné a nemělo by dojít k poruše řízení.

A já teď taky.. bavit se o ložiskách kol a pak to zaměnit za řízení.. ;) raději mlč... bude to lepší.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hochu čti si to po sobě, reagoval si na ložiska.

 

V 13. 6. 2018 na 16:52, Ulipek napsal:

Nic neobvyklého? :D ještě jsem se s tímto případem nesetkal... Jsem zvědav co to bude po výměně.. :) 

 

V 9. 7. 2018 na 11:08, Ulipek napsal:

Je dost možné, že to začne znova.. Taky jsem to tak měl.

 

Pokud to jen křupe, tak je to OK. Ale dokud to nezačne zatuhávat.. Poté už to problém je.. 

 

Docela si mě pobavil, nejdříve píšeš že si se s tím nesetkal a pak napíšeš také jsem to měl, fakt mazec!

MWSnap001.jpg

MWSnap002.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 2 týdny později...

Auto by mělo být opraveno. Výměna převodky řízení. Čili i po 10KT/2015 se problém může objevit.

 

Edit: nakonec řešeno jen dotažením nějakých šroubů na převodce dle TPI. Samozřejmě to křupe dál, technik je asi hluchý nebo nevím..

Editováno: , autor: MichalRr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 měsíců později...
  • o 1 měsíc později...

Zdravím, měl jsem také tento problém (r. 2014) + auto nedrželo přímý směr v dálničních rychlostech, musel jsem ho neustále korigovat. Za větru to plavalo jak na moři. Po přečtení tohoto vlákna návštěva servisu. Včera vyzvednuto ze servisu, výměna převodky. Problém odstraněn, nekřupe, jede nádherně rovně.

Editováno: , autor: radek.kolin
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 roky později...
  • o 3 měsíce později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...