Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Doporučené příspěvky

Tak už mám vyměněno, cena 19.500,- včetně práce jako X díl, tak snad už bude pokoj.  Jenom pořád nevím, jestli to nebylo zbytečné, údajně to lupání nemá žádný vliv na funkci, jenom je to otravné a nemělo by dojít k poruše řízení.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
    Sdílet na ostatní stránky
    Host Ulipek
    On 6/21/2018 at 4:34 PM, axicom said:

Je to pokaždé v jiné poloze volantu, ale pokaždé doprava.

EDIT

Tak že demontáž ložisek, očištění, namazání a vracení zpět, podotahovaní prvku nápravy a nic nekřupe.

Je dost možné, že to začne znova.. Taky jsem to tak měl.

On 7/9/2018 at 10:38 AM, dejdys said:

Tak už mám vyměněno, cena 19.500,- včetně práce jako X díl, tak snad už bude pokoj.  Jenom pořád nevím, jestli to nebylo zbytečné, údajně to lupání nemá žádný vliv na funkci, jenom je to otravné a nemělo by dojít k poruše řízení.

Pokud to jen křupe, tak je to OK. Ale dokud to nezačne zatuhávat.. Poté už to problém je.. 

Editováno na Ulipek

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
    V 13. 6. 2018 na 16:52, Ulipek napsal:

Nic neobvyklého? :D ještě jsem se s tímto případem nesetkal... Jsem zvědav co to bude po výměně.. :) 

V 9. 7. 2018 na 11:08, Ulipek napsal:

Pokud to jen křupe, tak je to OK. Ale dokud to nezačne zatuhávat.. Poté už to problém je.. 

Docela si mě pobavil, nejdříve píšeš že si se s tím nesetkal a pak napíšeš také jsem to měl, fakt mazec!

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
    Host Ulipek
    On 7/9/2018 at 10:38 AM, dejdys said:

A já teď taky.. bavit se o ložiskách kol a pak to zaměnit za řízení.. ;) raději mlč... bude to lepší.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Hochu čti si to po sobě, reagoval si na ložiska.

V 13. 6. 2018 na 16:52, Ulipek napsal:

Nic neobvyklého? :D ještě jsem se s tímto případem nesetkal... Jsem zvědav co to bude po výměně.. :) 

V 9. 7. 2018 na 11:08, Ulipek napsal:

Docela si mě pobavil, nejdříve píšeš že si se s tím nesetkal a pak napíšeš také jsem to měl, fakt mazec!

MWSnap001.jpg

MWSnap002.jpg

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
    Host Ulipek

Ze to zacne znova cvakat ;) protoze to loziskama neni... 

jedine co jsem mohl napsat, ze se jednalo o utazeni rizeni.. ne cisteni lozisek ;) 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Tak mám stejný problém OIIIRS FL TSI MR2018. Příští týden bude servis

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
    Vloženo (upraveno)

Auto by mělo být opraveno. Výměna převodky řízení. Čili i po 10KT/2015 se problém může objevit.

Edit: nakonec řešeno jen dotažením nějakých šroubů na převodce dle TPI. Samozřejmě to křupe dál, technik je asi hluchý nebo nevím..

Editováno na MichalRr

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Podobný obsah

• Od Joh@n
        Ahoj. Za jízdy mi občas zalupou, zacvakají, nebo vydávají takový podobný zvuk jakoby by se zkratovávaly mikrospínače. Nedělá to ve všech dveřích zároveň. Někdy u řidiče, někdy vpravo vzadu.. Nevím ani, jestli jsou to mikrospínače, ale dělá to u těch kolíků.Bývá to otravné. Při stojícím autě ticho. A občas mi v kufru problikne osvětlení (nevím, jestli s tím souvisí). Díky za rady. Octavia combi 1,9tdi 81kw 2002