Přejít na obsah

dření za jízdy při volnoběhu/puštění plynu


Doporučené příspěvky

Ahoj, objevil se mi problem u OII vrs 2007 2.0 TFSI, 130t km. zacalo to v patek, pri jizde do 20kmph, jakmile jsem vyradil/vyslapl spojku, ozval se pravidelny zvuk, ktery popisu jako kdyby byla rez na kotouci a desky by o ni drely. zvuk je pravidelny a  primo umerny rychlosti a pripada mi to jako pri kazdem otoceni kol. cim pomaleji jedu, tim delsi interval. vcera - nedele, se zvuk ozval uz i pri nejakych 50-60kmph a zarazene rychlosti. tento zvuk zmizi, jakmile akceleruju a nebo brzdim. vcera jsem byl za mym znalym znamym a ten mi zacal vyhrozovat prevodovku, ale ze dokud to nezvedne, nerekne, coz doufam ze ne. nemate nekdo nejaky napad, zkusenost kde, popripade co hledat? auto je v servisu, cekam na vyjadreni, ale delam vlastni pruzkum a nikde nic podobneho najit nemohu. Diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...