Přejít na obsah

Nefunkční budíky


josef.D

Doporučené příspěvky

  • o 3 týdny později...

A omlouvám se zato že jsem vám nepodal bližší informace.Hned jak budu v práci Tak vám napíšu co přesně tam odešlo.Akorát co vím tak vím že to bylo vlhkem.Ale která součástka to přesně byla to vám hned teď neřeknu.Popravdě jsem rád že mě to stálo jen 1300 a nemusel jsem kupovat nové nebo někde je schánět.

 

 

Tak jsem pátral a podle všeho prej studený spoj se tomu říká.ale fakt zrovna tomuto nerozumím.Prej důsledkem vlhka zkusím najít víc

Editováno: , autor: Ombbre
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Budíky opraveny oprava stála 1300.Podle diagnostiky odešel štít oprava netrvala ani 2 hodiny.Pán to opravil u Televizních zpráv :-D

ahoj, vies mi prosim Ta poradit kde si si dal budiky opravit?? mam ten isty rocnik aj motor ....budiky este idu ale padaju a hlasia neustale chyby ,dik za info 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 roky později...

Dobrý den, mám dotaz. Octavia II facelift r.v.2011 najeto 120tis. Před startováním se nerozvítili budíky a na otočení

klíčku nic nereagovalo. Vyzkoušel jsem klíčky vytáhnout a znova a stejný broblém budíky černé. Velice bezradny jsem

do auta trošku strčil při zařazené ryhlost jen jemně(vím řetěz). pak se budíky normálně rozvitil já nastartoval a od té doby

2dny to funguje normálně, prošel jsem pojistky co jsem kde svedl nic jsem nikde nenašel. Nenapadá někoho co se mohlo

stát?? hlavně mě vadí to že pojedu někde např. k moři a stane se to tam a již to neoživím. Děkuji za každou radu nápad.

děkuji Milan

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem ještě zkoušel předchozího majitele, vypadlo z něho že mu to během 4let udělalo dvakrát na diagnostice to nic neukázalo.

Prý stačilo počkat 5min a šlo bylo to OK. V servise mu v podstatě nic neřekli. Tak nevím jeslti to mám nějak řešit či nechat osudu.

Největší strach mám kdybych se vydal někde za hranice a tam se mi to stalo a nepovedlo se to rozchodit :wacko::wacko:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...