Přejít na obsah

BlueTooth problém


Doporučené příspěvky

Zdravím všechny,

 

mám problém s BT jednotkou a potřeboval bych pomoct s diagnostikou závady.

 

Octavia 2 FL 2009 L&K pořízená minulý rok. Původní BT jednotka 5N0-035-730-A byla vyměněná za 3C8-035-730-A z důvodu nekompatibility s iPhonem. Chybějící dráty jsem zatím nedodělával, takže při posílání hudby z telefonu hraje jen pravá strana a hází to tyhle chyby:

 

2 Faults Found:
9457427 - Negative output audio channel for speech/telephone 
          B104F 13 [009] - Open Circuit
 
9458193 - Control Module for Cellular Telephone  
          B1052 14 [009] - Short to Ground
 
Toho jsem se chtěl zbavit odkódováním multimediálních funkcí, ale jednotka nebere nic jinýho než 00 na bytu 7.
 
Nakódoval jsem to teda takhle: 08 00 00 00 01 00 00 00 00 01 01 00 s tím, že chyby kvůli chybějícím drátům budu ignorovat, jde mi zatím jen o volání.
 
Teď k hlavnímu problému - Telefon správně spárován, vše funkční, volá to, ukazuje to na maxidotu i columbusu.
 
Občas se stane, že přijdu do auta, nastartuju a BT jednotka se odmítne spárovat s telefonem. Na maxidotu to ukáže Přihlášení se nezdařilo. Nepomůže nic jiného než restart BT jednotky (na prase odpojení konektoru pod sedačkou spolujezdce a znovu připojení) nebo odebrání profilu a nové spárování telefonu. Nebo to nechat být a další den se to zase spojí, jakoby nic.
 
Nějaký tip, v čem může být chyba? Už s tím bojuju druhý měsíc bez úspěchu..
 
Díky za jakékoli postřehy.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Zdravím, zkoušel jsem hledat a nikoho se stejným problémem jsem bohužel nenašel.

Octavia II 2007, Maxidot, systém Cruise

Začalo mě trápit připojování telefonu k autu, nyní se pouze připojí (co minutu spojení vypadne a připojuje se znovu) - jenže to je vše, co to dělá. V maxidotu při rozkliknutí kolonky "Telefon" maxidot zamrzne, resetne se, ale v menu už kolonka "Telefon" chybí (po vypnutí a zapnutí zapalování tam zase je). Po přijetí hovoru ručně a zvolení výstupu BT v telefonu zvuk do reproduktorů také nejde. Zkoušel jsem pod sedačkou spolujezdce kabel z BT modulu vytáhnout a zapojit znovu - nepomohlo. Koupil bych nový, ale nejdřív se ptám, abych nekupoval zbytečně.. 

Setkal se s tím už někdo a vyřešil? Věděl by někdo, co s tím? 

Díky předem za rady a pomoc!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...