Přejít na obsah

Infotainment Swing BT - reset informací o dlouhodobé spotřebě


Miila73

Doporučené příspěvky

V infotainmentu, kde jsou informace o spotřebě, dojezdu, atd., se mi stalo něco, co mě celkem štve a nevím, jestli jsem to zavinil já, nebo se to prostě stává, nebo jestli je to nějaká vlastnost. V informacích o dlouhodobé spotřebě, počet najetých km, atd., jsem zjistil, že se mi rozcházejí informace se skutečností. Cca do 6000km (od nuly) informace seděli. Později jsem si všiml, že dlouhodobé info se změnilo, spíše vyresetovalo, takže mi to počítá informace cca od těch 6k km, tzn. že momentálně z nájezdu 9k, tak mám 3k, plus informace vztahující se po tomto resetu (celková doba jízd, spotřeba, atd.). Na pp mi ukazuje nájezd zmíněných 9k. 

Můj dotaz zní, jestli jsem to mohl nějak omylem resetovat (nevím jak), nebo se to resetuje samo v nějaké závislosti? Servis nebyl, přístup do auta jen já.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...