Přejít na obsah

USB konektor Monte Carlo


chobott

Doporučené příspěvky

Cus, jasne ze da, ostatne jako kazdy dil ... nicmene v tomto pripade je v tom pekny bordel ... s tlakem pneu/bez, se CitiSafe/bez, s navigaci/bez (???), s USB/bez ... a skoro vsechny kombinace. V Etce je jeste pro 2 dily s jinyma PR uplne stejne cislo ... no a aby toho nebylo malo, to jsou jen cudliky ktere se zacvakavaji do te obdelnikove krytky - spolu se zasuvkou zapalovace ... no jenze aktualni Etka zna pouze jednu krytku pro vsechny rocniky, coz je blbost. Nebo jsou ty spinace jinak nez na foto od tebe ...

Kazdopadne jsem shodou okolnosti kvuli jednomu projektu vcera nejake objednal ( ty full, vsechny cusliky a USB ), vcetne krytky ... kamos snad zitra doveze ...

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, jen tlacitko a jeden kabel do ABS ... ale po po pravde, mam dodelano hardwarove, nicmene zkousel sjem nakodovat a nejde ... v kvetnu budu resit ... to same Citysafe ...

 

Menil sjem kvuli tomu i ABS jednotku... tu novejsi jsem flashnul na jeste novejsi :) A stejne mrcha nejde ... je to jen o kodovani ...

Horsi je ze VCDS to nezna, ABSka uz se pocitaji podle auta ... Ale to se doresi, jen neni cas ...

Editováno: , autor: danikd
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak jsem psal, skoda v tom ma bordel a privezl me klasicka stara ... a krytka neni skladem, jde az z nemec. A zrusit taky nejde :( 700 kacek v prdylce ...

Ale uz jsem objednal pouzite nove s novou krytkou, sice VW cervene,a le to si predelam ... jen v nich chybi ten usb konektor ( krytka ma jenom diru ). Ten je take jako zvlast dil ... ale ten nepotrebuji, dodelam si tam vlastni, stejne potrebuji udelat svoji kabelaz ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 roky později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...