Přejít na obsah

USB porty


Petr2212

Doporučené příspěvky

Ahoj včera jsme vyrazili na výlet a kamarádce došla baterka v mobilu. No nic říkám připoj jej na USB a a necháme ho dobít, až se vrátíme bude nabito. Jaké však byo moje překvapení, když jsme zjistili, že při vypnutém startování jsou všechna USB nefunkční a tudíž se telefon nenabíjí!!  Tohle prostě nechápu - tak že se chci zeptat, nelze někdě nastavit či zapnout, aby byly USB porty funkční a daly se využít i když nejsme zrovna v autě ??  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 roky později...

Nastavit to napájení nelze (pokud vím), možná přes diag. A řekl bych, že to není vázané na běh motoru, ale na běh infotainmentu - přesně to se mi stalo - mobil se s vypnutým motorem nabíjel, ale bylo horko, tak jsem otevřel dveře řidiče, tudíž vypnul if. a pak se nabíjení ukončilo (přední USB).

Upozorňuji, že USB mám měněné (asi celá jednotka) - byl tam problém s daty.

USB u zrcátka se musí zařídit skrytým protažením A sloupkem (+ skrytá zásuvka, odbočka z pojistky). Běžně to dělají i AS.

Ad ochrana - if. se vypne bez běhu motoru tipuji po 15 minutách, ale u VAG jdou zásuvky 12V trvale, klidně do vybití.

Editováno: , autor: bouchy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...