Přejít na obsah

Bzučení klimatizace při A/C


jiribur

Doporučené příspěvky

Nevím jak ostatní, ale já mám celý rok nastaveno na 20° (v hicu o něco víc) a nechávám klimatronik žít vlastním životem a každé zašustění sleduju. Ale už jsem zaslechl názor jednoho jadranofila, který ji celý rok kromě cesty ke slanýmu rybníku nepustí prý, aby se mu nevyfučela 🤣

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
Právě teď, Alexander Németh napsal:

Mne to uznali v Dunajskej Strede v autorizovanom servise nakoľko som odtial, ja som im pustil, nahratý zvuk a ešte som im povedal nech idu na testovaciu jazdu a tam to technik započul a objednali mi Denso 

 

Mne to este pred rokom menili,no bolo mi povedane ze mi mozu iba sandem dat a samozrejme som na tom istom,ci novy ci stary stale to iste.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...
V 11. 9. 2022 na 20:18, Branik71 napsal:

Nie,ked si mam predstavit kolko namahy ma to zase bude stat a doprosovat sa niekomu,no ja osobne nemam dobre skusenosti s autorizonymi servismi Skoda.

tak dnes som dostal späť auto a už je to v poriadku vymenili mi to za Denso, takže zatial spokojnosť, ja som zatial spokojny s mojim autorizovaným servisom

Editováno: , autor: Alexander Németh
  • Líbí se mi 1
  • Pozitivní 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 11 měsíců později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...