Přejít na obsah

Volant nakrivo / geometria


mato-2301

Doporučené příspěvky

Byli u nás školitelé a říkali,že problémy s volantem mívají všichni a je jedno jestli je to na geometrii Hunter-což patří ke špičce,Bosch,Baisbarth.

Když jsem se ptali čím to je tak ani nebudu vypisovat,co všechno má na to vliv a když se to posčítá,je problém

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak pani som po geo išiel som do iného mesta. 

Tentoraz to bol stroj hofmann. 

Nastavila sa geo, volant sa dal podľa stredu budíkov a toho plastu za volantom. 

Skontroloval som si to na vlastné oči. 

Nastavilo sa to všetko podľa tolerancie. 

Auto ide rovno, volant rovno, aj riadenie je citlivejšie v stredovej polohe. 

Odporúčam absolvovať vždy skúšobnú jazdu a kým to neurobia poriadne nezaplatit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Někteří tady tvrdili že bude a připomíná mi to známý systém "stéblo" když po mě jednou obsluha stroje v terénu chtěla dopravit nějaký čep a jeho přesnou délku mě odměřil stéblem trávy. Jinak x stránek problému jen o neschopnosti obsluhy geo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Zdravím, nevíte někdo, kde v Praze dělají kvalitní geometrii na Rapida? Byl jsem ve dvou servisech Škoda a špatný. V prvním auto jelo rovně, ale volant jemně doleva a teď podruhé volant doleva a auto jede doprava. Hrozný a to mám najeto 12tisíc km. Chci to teď vyreklamovat, ale jsem zvědavej jestli to zvladnou dát dohromady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky jsem ji bez problému reklamoval ale už po 500km. Je tady celé téma o geometrii, to v celé Praze mají všichni ruce levé? Kontrolovali tlak pneu? Kdybys napsal kde jsi byl bylo by to asi jednodušší.

Editováno: , autor: ben06
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...