Přejít na obsah

TDi na krátké vzdálenosti - zkušenosti


masterboy

Doporučené příspěvky

Zdravím Vás,

 

chtěl jsem se zeptat, máte někdo zkušenost z provozem O III s TDi motorem na krátké vzdálenosti např. ježdění po městě? Vím, že se obecně říká, že nafta jen na dlouhé vzdálenosti, ale slyšel jsem i opačné názory. Je tu někdo kdo má tuto zkušenost? Na co se připravit, pokud takto člověk jezdí s TDi motorem?  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, masterboy napsal:

Zdravím Vás,

 

chtěl jsem se zeptat, máte někdo zkušenost z provozem O III s TDi motorem na krátké vzdálenosti např. ježdění po městě? Vím, že se obecně říká, že nafta jen na dlouhé vzdálenosti, ale slyšel jsem i opačné názory. Je tu někdo kdo má tuto zkušenost? Na co se připravit, pokud takto člověk jezdí s TDi motorem?  

Zakarbonovany motor, vysoka spotreba, vyssie opotrebenie, zapchaty DPF filter a v zime neposlednom rade mrznutie v aute :D
Naco riesis diesel, ked chces jazdit po meste. Hociaky TSI motor aj tak jazdi lepsie a mozes snim jazdit, kde chces. 

Editováno: , autor: Romiiken
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nerozumiem preco ludia su stale zastancami dieslov. Nevravim ze niesu fajn ale ked nerobis 30k dialnicnych km rocne tak by som po nom ani len nehrabol. Spotreba benzinov je uz davno na inej urovni ako pred par rokmi. Sam jazdim do prace 4km tam a 4 naspat priemerka u starej O1 1.9tdi 81kw bola tak tych 6-7 a teraz mam 1.5TSI a spotrebou nad 7 sa nedostanem. Mimo mesto krasnych 4.5-5 a dialnica 6.5 max 7 ked na to dupem jak zbesily. A musim suhlasit s Romiiken to mrznutie v aute v zime je vazne super :D Ale je to furt to iste dookola.  DPF, zakarbonovanie dlhe zohrievanie takze v zime nic moc mazanie .

Editováno: , autor: Skyjko
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 hodinami, masterboy napsal:

ale slyšel jsem i opačné názory

jaké? Diesel se na krátkých vzdálenostech nezahřeje, tudíž dostává mechanicky neustále zabrat. V moderním motoru navíc přibývají starosti s DPF, kterému opakovaně přerušíš vypalování a ucpe se. Nenapadá mě mnoho důvodů, proč tohle řešit zrovna u OIII, která má celou řadu výborných turbobenzínů s nízkou spotřebou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 1 měsíc později...
V 8. 5. 2018 na 19:35, Twisted napsal:

jaké? Diesel se na krátkých vzdálenostech nezahřeje, tudíž dostává mechanicky neustále zabrat. V moderním motoru navíc přibývají starosti s DPF, kterému opakovaně přerušíš vypalování a ucpe se. Nenapadá mě mnoho důvodů, proč tohle řešit zrovna u OIII, která má celou řadu výborných turbobenzínů s nízkou spotřebou.

 

Jeden důvod by tu byl. V nabíce ŠkodaPlus je řádově víc vozů s motorizací 2.0TDI a ty s nájezdem okolo 20tis. km se dnes prodávají i za ceny shodné s 1.4TSI. Naftový dvoulitr má ale zpravidla lepší výbavu. Pak se neřeší vstupní investice, ale porovnávají jen provozní a servisní náklady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jedna vzdálená příbuzná měla Sharana 2.0 TDI CR od novoty a provozovala ho po Praze denně jen na jízdu do školky, na nákup atd. Ucpala DPF tak, že musel být vyměněn. A to nemluvím o dalších negativech pro motor

Editováno: , autor: Clerfayt
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Pokud jsem někde na servisu u zákazníka, tak třeba týden až dva jezdím krátké trasy fabrika - hotel, asi po 4-8mi dnech auto začne spouštět regenerace, samozřejmě to nevypálí,

potom napíše výhružnou zprávu o regeneraci na maxidotu, nakonec to vypálí cestou domů, naposledy cesta do Bělehradu, tam 10 dní 3km tam a 3km zpět. Chce to aspoň 20km na jednu jízdu, pak je to OK, má dost času na vypálení DPF. Stejně se chovala předchozí OIII 1.6TDI.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...

Ja bych se toho tak nebal sice nejezdim o3 ale o2 a s2 obe auta maji dpf o2 je Pd s2 je cr do prace to mam 1km jezdim denne a ani s jednim autem nikdy nebyl problem s regeneraci natoz aby se rosvitila kontrolka 

O2 najeto 258tkm s2 328tkm 

Chodit pesky neni cas.. 

Editováno: , autor: jirka toledo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...