Přejít na obsah

Napájení autokamery pomocí USB z rádia


MiQh4l

Doporučené příspěvky

Zdravím,

 

omlouvám se, ale nikde jsem to nemohl najít.

 

V autě mám vyvedené z isudaru dva USB kabely a plánuji si zakoupit autokameru TrueCam A7s.

Zajímá mě, jestli tyto kabely lze použít pro nabíjení kamery nebo ne?

 

Vím, že každá kamera je jiná a že se to nedá tak jednoduše říct, jelikož závisí na několika faktorech, nebo se kamera bude tvářit jako datové uložiště. Jen jestli je tu někdo, komu to funguje. Ať vím, jestli rovnou objednávat adaptér do pojistkové skříně nebo to nejdříve vyzkoušet.

 

Děkuji moc.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V principu to urcite pujde. Over si ale, jestli je radio schopne na USB davat proud 1 A. Kdyby se kamera prepla do nejakeho rezimu prenosu dat a prestala nahravat, upravis si kabel tak, aby byly zapojene jen napajeci draty.

 

Predpokladam, ze vypnuti radia vypne napajeni portu USB a kamera tim padem prestane nahravat. To ti nevadi?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Mam tu samou kameru a nelibilo se mi napajeni tahat skrz pul auta a hlavne jsem nechtel obsadit 12V zasuvku v interieru. Vzal jsem 5V/3A step-down menic, na vystup pripajel USB kabel a vstup zapojil na stropni lampicku. Pokud nekdo ovsem potrebuje, aby kamera byla napajena trvale (hlidani okoli vozidla), tak toto reseni nelze pouzit, protoze stropni lampicka po zamknuti vozidla je odpojena od napajeni a kamera tim padem vypina.

Editováno: , autor: MartinM_2013
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...