Přejít na obsah

Letní pneumatiky


Zahri

Doporučené příspěvky

Tak jsem je za 1020Kč  koupil a uvidím.... Nyní šly o 400 Kč nahoru. Našel jsem nějaké recenze a vše OK. Dokonce doživotní záruka, vypadají dobře DOD 4020 . Nové letní pneu 225/50/18 s dobrýma parametrama za 900 bez DPH je fakt podezdřelé, asi  začátek  ledena je dobrá doba na nákup letňáků :) . Po sezoně dám vědět...

Editováno: , autor: provit
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Prodal jsem Karoqa a mám doma sadu letních kol Triton 17'' s pneu Bridgestone - Turanza 215/55 R17 94V. Ráfky jsou nepoškozené a vzorek je na fotkách + přidám gumové koberce.

To všechno za cenu 15 000Kč. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Editováno: , autor: olaf1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na léto jsem už připraven. Ráfky jsem nechal objednat stejný jako zimní, nechtělo se mi zase na STK a dopravku s typovým listem :) Tyhle už mám napsaný v TP 8j 18 ET45 gumy 225/50/18  a docela se mi na černém  autě líbí. Až nějakej ráfek poškrábu, tak ho nechám na zimu. Ty čínské gumy nevím, ten co mi je přezouval říkal, že se mi tam udělají po stranách takový boule a budou vibrovat... :( , ale třeba budu mít štěstí. Prostě guma za 900 Kč bez DPH, ale pořád mám záruku. Potom napíšu, jak jem dopad.

Karoq letní gumy.jpg

Editováno: , autor: provit
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten ráfek vyšel na 2800Kč za jeden kus. Gumy podle recenze dobrý, až mě to překvapilo o vibrování nikdo nic nepsal a výrobce patří mezi největší v Asii, tak se mu snad ani nevyplatí dělat zmetky... :) Na podzim napíšu, teď to nemá cenu řešit.         https://www.test-pneumatik.cz/tracmax-x-privilo-tx3/

Editováno: , autor: provit
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...
  • o 5 měsíců později...
  • o 4 měsíce později...

Je fajn, že jsi spokojený. O tom to je. Někdy levnější nemusí být nejhorší. Ale já kupoval ne nejlevnější zimní značky BF-Goodrich a když je vyvažuji, tak tam musím dát tolik olov, že by s nima mohl vyvážit tak další čtyři ráfky. Hnus. Tak už chci koupit nějaké kvalitnější. Ono se to pak může vrátit v určitých situacích.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 1 rok později...

Jó, bejvávalo. Jak se Čína dotahuje s autama, tak už se dotahuje i s gumama. Když jsem Karoqa pořizoval, tak ve specifikaci byly 2 možnosti pneu - Goodyear a GITI.

Našel jsem si testy a parametry porovnatelné (sucho, mokro, opotřebení), ale GITI kupodivu o třídu tišší. Dostal jsem auto na nich a jsem naprosto spokojený. Bohužel cena už tak moc čínská není. Nejvíc se mi však líbí dojezdovka - slovutná značka LINGLONG😂.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...