Přejít na obsah

Virtual Cockpit


qwertyx64

Doporučené příspěvky

  • o 4 týdny později...
  • o 2 týdny později...

Takže je tu niekto kto už absolvoval výmenu klasických budikov za Virtual Cocpit?? 

 

Čo všetko je za potreby vymeniť ak chcem aby mi to fungovalo na 110% .... 

 

Mám Superb3 10/2015 , Columbus a mechanika so sim kartou. Bolo by dobré napísať aj čísla dielov ake treba zohnať aby sedeli... ďakujem za odpoveď 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem měl tu čest si prohlédnout virtual cockpit v Supovi našeho firemního nejvyššího z nejvyšších a teda...:wacko:

... asi mě sežerete, ale mě se to teda nelíbí. Displej jako takový je fajn, ale to zapracování obdélníkového displeje do šišaté kapličky je prostě děsný. Ten teploměr a palivoměr po stranách, ten horní rádoby výřez s kontrolkami,...

Celkově to na mě působí dojmem spíš nedodělku, než luxusní výbavy. Obzvlášť pokud si vzpomenu že je rok 2019.

  • Líbí se mi 1
  • Pozitivní 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Klasické budíky mi vůbec nesedí k novému columbusu, hlavně ten maxidot uprostřed. Interiér s virtual cocpitem působí úplně jinak. Záleží i na tom, jaký vzhled  zvolíte. Budíky ve virtual cocpitu mi přijdou moc velké a v kombinaci s mapou se to snad ani nedá použít. 

IMG_0570 (1).jpeg

IMG_0594.jpeg

IMG_0708.PNG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 14. 2. 2019 na 20:47, malé zvíře napsal:

Tak jsem měl tu čest si prohlédnout virtual cockpit v Supovi našeho firemního nejvyššího z nejvyšších a teda...:wacko:

... asi mě sežerete, ale mě se to teda nelíbí. Displej jako takový je fajn, ale to zapracování obdélníkového displeje do šišaté kapličky je prostě děsný. Ten teploměr a palivoměr po stranách, ten horní rádoby výřez s kontrolkami,...

Celkově to na mě působí dojmem spíš nedodělku, než luxusní výbavy. Obzvlášť pokud si vzpomenu že je rok 2019.

Tak tohle jsem přesně psal i u O3, u škodovky to prostě působí jako naroubování něčeho tam, kdam to nepatří... Přitom to i s ukazateli jde, nové seaty, Passat pro USA, jetta... tam jsou ty ukazatele taky, ale jsou po stranách pod úhlem a celkově to vypaá, že to tam patří...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 2 měsíce později...

Ahojte

Mám Superb Sportline 2018 a uvažujem nad výmenou klasických budíkov za Virtual Cocpit. 

Pozeral som aktuálny cenník pri konfigurátore, tak Cocpit stoji 538€,no na nete stoja 2xviac.

Prečo? 

Výmena je kus za kus? 

Dá sa to aj svojpomocne? 

Mám Columbus 9. 2"

Ďakujem 

Editováno: , autor: titanius
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Samotný diel stoji viac ako príplatok za vybavu, lebo:

- pri príplatku je o klasické budíky menej (aj tie niečo stoja a už ich máš)

- originálny diel je potrebné asi aj nejako zabaliť a dať k tomu nejaké papiere navyše

- logistika nejaká k tomu

- ak to nepredáva priamo výrobca, tak marža predajcu

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díly, ze kterých se auta skládají jsou nakupovány ve velkých sériích a jsou určeny k okamžité montáži a prodeji = Just in time.

 

To co kdekoliv leží nevydělává

To co se vyrábí v malé sérii na objednávku je opět dražší než to, co se vyrábí ve velké dávce.

 

To za kolik nakupuje škodovka a za kolik prodává je věc jejího obchodu, ona si ty budíky nevyrábí.

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...