Přejít na obsah

Virtual Cockpit


qwertyx64

Doporučené příspěvky

@jtfcobra

Budu ti oponovat. O práci doma tu nejde, šlo mi jen o to, jak moc se navýší cena samotným kabelem.

 

Tebou udanou cenu nehodlám raději ani komentovat, jelikož to zavání tzv. lichvou. Pokud ale lidi od tebe za tuto cenu kupujou, proč ne :-)). ČR není jediná země v EU, kde budíky mají. Víc k tomu raději nebudu ani dodávat.

 

  • Pozitivní 1
  • Negativní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mluvím samozřejmě o legálním dílu z velkoobchodu skoda auto mladá boleslav :)

 

ale buď již když koupíš za 15000 kč z německa a pak ti to bude někdo přizpůsobovat ve škodovce online :) tak jsem zvědavý co jim dodas za doklad o koupi:) a budeš ještě muset doufat že je to legální díl. :)

 

hlavně zajímavý bude když díly bude mít km jak je změnis 

 

 

ji dal jsem si práci kdo je pak idiot 

cena oficiální !

https://www.autokelly.cz/Product/VAG-3V0920790A/1008303844

Editováno: , autor: jtfcobra
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím o tom, že bych tě nazval idiotem.

 

Přizpůsoboval jsem online díly ve ŠA servisech a doklad o koupi vážně vidět nechtěli.

 

A ano, bavím se o nových, nepoužitých budících.

 

Autokelly nepovažuji za seriozní obchod, hlavně co se týče cen.

 

Jen připomenu, že cena přímo z fabriky se zde v nabídce pohybovala okolo 26tis.Kč. Prodej zprostředkovává zdejší člen a zaměstnanec ŠA, tak si své vyrypování nech, prosím, pro své blízké.

  • Pozitivní 1
  • Negativní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 měsíců později...
  • o 2 měsíce později...

čus borci...vím, že jsem tady jak černá ovce...ale chtěl jsem se zeptat, zda by někdo uměl vyměnit budíky za virtual cockpit aj na LEONOVI 3?? model 08/2018... a co by to obnášelo....pokud jsem četl dobře, tak by mělo stačit jen vyměnit budíky Plug and play a nakódování...a předpokládám, že to kódováví neumí jen tak někdo...já střední Morava :) díky..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak předpokládal jsem, že v rámci koncernu je to furt stejný  :) evidentně se časy změnily od té doby co jsem tu nebyl.... no a co se toho hurvinla týče...něco nastudované mám a někde mám mezery...nepopírám...ale výměna budíků plug and play je to první a nejjednodušší z celé operace:)) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...