Přejít na obsah

Virtual Cockpit


qwertyx64

Doporučené příspěvky

  • o 3 týdny později...

MIB2, mimochodem, lze konvertovat na MIB2.5, ale není to, bohužel, jen o přehrání samotného SW/FW. Stačí pak jen koupit jiný displej a je hotovo. Columbus pak bude plně podporovat i VC.

A ano, je to tak, že na VC nelze promítat nic jiného, než navigaci vozu. Lidé se snaží "prolomit" tuto bariéru, aby se tam promítala obrazovka Waze/Google map, ale jak jsem očekával nejen já, tak zatím se to nepodařilo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bohužel, nikoho osobně z těch, co to provádí, neznám. Vím jen, že ten proces existuje a lze to provádět na jakémkoliv MIB2 Columbus zařízení. 

Sám jsem tohle nikdy nezkoušel. Možná se třeba ale tady na fóru někdo ukáže, kdo tohle už někdy dělal a ví :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Ahoj chci se zeptat kolik by vyšlo dodělání VC a AW do superba sport line MR 2019,navigace columbus a případně jak by to dlouho trvalo? Jo a hlavně jak je to se zárukou abych o ní nepřišel kdyby něco. Záruku mám do 9/2023. Moc děkuji Michal. Jsem z Domažlic tak ideálně kdo je nejblíž a dělá kvalitně. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 měsíců později...

To dole není MIB3. Takhle to mám i na mé Octavii. Jen to neumí v tom prostoru zobrazit cokoliv a řídí se to dle toho, co je nastaveno globálně (tzn. co bude vidět v základním vzhledu). 

Když někdo volá se nezobrazí kvůli tomu, že se to zobrazuje normálně uprostřed. Na tomto vzhledu je hodně věcí vypnutých kvůli bezpečnosti. Když by byl příchozí hovor, tak uživatel pak nevidí rychlost apod., jelikož je vše uprostřed. To až Octavia 4, Golf 8 to mají řešené tak, že okénko s hovorem se ukazuje bokem vpravo.

Našel jsem nějaké video, sice je to z Británie, ale to ničemu nevadí. https://www.youtube.com/watch?v=W6cM5ROjEBo&ab_channel=GenerationXTec

 

Je tam vidět, že se jedná o MIB2.5. A čas tam také nemá. Hádám, že ten čas tam je od nějaké verze SW nebo se jedná opravdu jen o nějaké kódování, ale netuším jaké.

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hadej se se mou ...

 

nahore MIB2.5

dole MIB3 

 

nejde o vzhled budiku ...

 jde o to, ze MIB 2.5 neumi zobrazeni aktualni a prumerne spotreby v jednom miste

a neumi hodiny nahore vlevo od stredu, jak je ma trvale MIB3 ...

 

MIB2.5 umi hodiny jen na stred .. a umi tam na stredu bud dopravni znacky NEBO hodiny NEBO ten velky budik ... 

 

pokud se pletu, dejte vedet, kdo mi to udela takto na MIB2.5 :D .. budu stastny ... 

Editováno: , autor: hamoun
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, máš pravdu, dole jsou budíky ETHERNET, tedy pro MIB3, má chyba :D Nevěděl jsem, že v případě SportLine zůstal design velmi podobný jako předtím. U klasické verze budíky vypadají designově jinak. 

A vím, že jsem přehození toho času řešil už taky dřív. Prý nelze. Myslím ale, že třeba SEAT to v některých modelech takto má i u těch verzí, jako jsou v našich vozech pro MIB2.5. Škodovka to měla zas jinak :D 

 

Editováno: , autor: Krosta
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ano, jde .. ale ne u toho velkeho budiku, co posilal tazatel vyse. tam cas nejde vubec.

taky staci nastavit zobrazeni znacky v prave nebo leve casti budiku a znacka se presune shora na uvedene misto a nahore je cas :)

 

 

Editováno: , autor: hamoun
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...
  • o 2 týdny později...

Takže mi to nedalo a sehnal jsem si tlačítka VIEW číslo dílu 3V0919719F

A  některé věci se změnily…

 

Volba vzhledu: možnost přes VC 


LAP TIMER: při klasických tlačítek přes VCDS šla volba zaškrtnout a akceptovala se změna ale bohužel se nezobrazila ve VC.

 

Možnost vybrat část Vzhledu budíku: moderní,klasicke,zakladní…

Přidávám foto:

IMG_1920.jpeg

IMG_1924.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...