Přejít na obsah

Autoradio 2din ISUDAR NA03W6VW0702


Doporučené příspěvky

Zdravím lidičky :) , 

 

včera jsem si koupil Autoradio 2din ISUDAR NA03W6VW0702. a měl bych prosím pár otázek . 

 

1- jak zapojím subwoofer k autoradiu ? z konektoru rádia je jen jeden cinch s názvem subwoofer, ale já mám v autě subáč s dvěma cinchama :/:( 

 

2- a opravdu mám mít vypojený-rozpojený  červený káblík se stálým proudem aby se mi auto nevybíjelo ? 

 

3- kde máte schovaný GPS modul ? (v kastlíku, ve sloupku , atd ) 

 

4- Aktualizace map pro IGO primo ? prosím nevíte kde stáhnout ? 

 

 

moc děkuji za rady 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jedno krásné obsáhlé téma o náhradě OEM rádia čínskými rádii je v sekci OII.

Ad. 1. Nevím, nemám.

Ad. 2. Ano, nezapojovat. Auto si bere spuštění přes CAN-BUS. Akorát to znamená, že rádio hraje jen s klíčkem v zapalování.

Ad. 3. GPS anténu mám za stropní lampičkou, je magnetická, ale pro jistotu ji mám přelepenou takovou tou vysoce držící PATEX páskou.

Ad. 4. IGO navigace není originální, je to crack, takže mapy do ní z jejich obchodu nestáhneš. Já nainstaloval origo verzi IGO NAVIGATION z Google play, tam jsou mapy Q4 2016. Cena 780 Kč. Navíc čínská verze apk IGO je pěkně stará. Nová je přehlednější a graficky hezčí.

 

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...