Přejít na obsah

CarStick v Karoqu


havrosh

Doporučené příspěvky

jj pravda. Ja mam Business Red LTE s 1.5Gb dat a ta, je to zadara. 

 

Stejne mi prijde docela prasarna chtit mesicni poplatek za klon vlastni simky, obzvlast, kdyz na ni jedou jen data. Jednorazova platba za tu SIMku treba 49 nebo 99, dejme tomu, ale mesicni poplatek??? wtf?

Editováno: , autor: pusher...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 21 hodinami, cilda1 napsal:

T mobile má za 159 kč s dph 1,5GB(mají akci do konce měsíce) ,za 99  kč tipuju že to bude sdílená sim?

 

Můžeš dát odkaz, kde to má T-Mobile v akci do konce měsíce za 159 Kč vč. DPH?

 

Jinak ano, za těch 99 Kč (a je to bez DPH) je to Twin karta, kdy se data sdílejí s "mateřskou" SIM kartou. Dnes mi na tel. dotaz na call centru sdělili, že pro správné a bezproblémové fungování je nutné vždy jedno ze zařízení vypnout, aby to druhé fungovalo korektně (jinak by prý nemuselo dojít např. k přiejtí hovoru atd). U klonovaných karet je to samozřejmě tak, že v jeden okamžik se k síti připojí jen jedno z obou zařízení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, pusher... napsal:

jj pravda. Ja mam Business Red LTE s 1.5Gb dat a ta, je to zadara. 

 

Stejne mi prijde docela prasarna chtit mesicni poplatek za klon vlastni simky, obzvlast, kdyz na ni jedou jen data. Jednorazova platba za tu SIMku treba 49 nebo 99, dejme tomu, ale mesicni poplatek??? wtf?

 

on to není "klon" v pravem slova smyslu. ma vlastní telefonni číslo, a je mozné s tím i telefonovat a smskovat (ale jsou tam normalni minutove a per SMS platby).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 
před 29 minutami, pusher... napsal:

Zkopirovano ze stranek Vodafone podpory:

 

SIM kartu s hlavním tarifem i datovou SIM kartu můžete používat zároveň a dosáhnout na každé z nich maximalni rychlosti intenetu, kterou naše síť a vaše zařízení umožňují.

 

Jeden mluvíte o Vodafoneu (Ty) a jeden o T-Mobilu (Birk).

 

ale prijde mi to divny - ze by delali klon , od kterého by fungovala jen jedna, nebo druhá. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1 hour ago, pusher... said:

Zkopirovano ze stranek Vodafone podpory:

 

SIM kartu s hlavním tarifem i datovou SIM kartu můžete používat zároveň a dosáhnout na každé z nich maximalni rychlosti intenetu, kterou naše síť a vaše zařízení umožňují.

 

Zajimave... mam taky Vodafone, ale OneNet, ale nikde nabidku sdilene SIM nevidim. Zkusim probrat s asistentkou, ktera to zarizuje

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@BirK

 

zavolal jsem na tmobile že chci datovou sim a nabídli mi to co jsem psal 159 kč s dph, sleva z 199.

 

Druhá sim se stejným číslem u tmobile se  jmenuje twin karta-pravidla použití viz. obrázek ,stojí s dph 120 kč, je to klon.Doporučují používat jenom jednu kartu.

 

Dnes jsem volal do t mobile že přejdu k vodafone(tam  to mají jinak) na tarif red a hned mě přepojili na retenční oddělení ,upravili mi mimo jiné  tarify a dostal jsem novou datovou sim s novým číslem s 1,5 gb za 139 kč s dph, před chvílí jsem vyzvedl na prodejně ,v nastavení columba, zapnuto pouze na data,volání funguje souběžně s jinou sim v telefonu jak už někteří píšou.

 

aaa.JPG

Editováno: , autor: cilda1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To jakože i navzdory tomu co T-Mobile uvádí jsi s oběma SIM přihlášen do sítě a funguješ?

Vysvětlovali mi, že naklonováním vznikne v podstatě druhá SIM se stejným číslem a proto není možné používat obě současně, což mi po technické stránce přijde logické.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@velkepeni

 

CarStick má slot na SIMku, nikoliv auto, tedy pokud máš Amundsena, což předpokládám, jinak by ses neptal na CarStick. Navigace Columbus má slot na SIM, Amundsen ne, proto se zde bavíme o CarSticku.

 

Prodlužovačku USB se pořizuje z důvodu schování CarSticku do přihrádky pro telefon. Pokud ho zasuneš přímo do usb slotu, CarStick nevzhledně trčí.

 

Stačilo si toto téma přečíst.

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 1 měsíc později...

Pročetl jsem si téma, ale zatím se to tu neřešil:

 

Pokud bych měl kombinaci Amundsen + CarStick, tak se jedná o LTE připojení pouze při zapnutém motoru/baterii? Auto nebude připojeno k internetu, pokud bude vypnuté, čili není možné auto na dálku "ovládat" a sledovat. Je to správně?

 

Připojit se k zaparkovanému auto vzdáleně jde tedy pouze s Columbusem?

 

Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...